Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

https://www.theringer.com/nba/2018/5/29/17406750/bryan-colangelo-philadelphia-76ers-twitter-joel-embiid-anonymous-markelle-fultz

jel upratio neko ovu priču?

ukratko, Kolanđelo koristio 5 različitih fejk tviter naloga da proziva Embida, Fulca, Noela, Okafora... bivšeg GMa Hinkija, trenera.. iznosio prljave stvari iz svlačionice i tako dalje i tako bliže, sad mu se najverovatnije smeši otkaz

 

i naravno da se uzdiže u nebesa i brani pred narodom

najjače mi je ovo :haha:

Cropped_Screen_Shot_2018_05_28_at_9.47.53_PM.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se probudio u 5:15 i bacim pogled na lajvskor, vidim da je izjednačeno, palim prenos i vidim 50 sekundi do kraja i čovek uradi ovo na kraju

 

nerealno :haha:

 

Kaze da je svesno to uradio jer nije hteo da sutira preko Durenta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja tako izanalizirah situaciu...Diurent e u regularnom delu bio u top 5 blokera, a bio e tik uz njega

 

Na krau cak i da e sutnuo nema garancie da bi pogodio, ljudi se sprdau kao dae bio sam ispred kosa, pa pobegao

 

Al dae lud brtina, lud e za sve pare :horns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

laže debil

mogao je da položi odmah, da proba da iznudi faul, bilo šta

 

na 4 sekunde do kraja on beži iz reketa i tek kada je video LeBrona do njegovog uništenog mozga dopire šta bi možda trebalo da uradi

 

imbecil odvratni

Edited by Underkuruz
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogo e Dzeveil da zakuca, bio sam ispod kosa i kos mu udario dandaru...sa ta dva poena mozda ne bi ni bilo neizvesne zavrsnice

 

Grin protiv Hiustona 2x omasio zakucavanje isto sam

 

Nego e JR vazda bio miljenik ovih humorista sto prave mimove, edva docekali

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mali je skroz korektan. Baš mi je drago zbog njega, veliki je car za igru pod obručima, a ovi što se busaju za repstaciju mogu i dalje da ga zovu individualni i pominju prevrtanje guma (ništa lično za gosn. Efenberga).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...