Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Пратио сам резултат преко лајвскора (јебали ме Сити и Челзи, где баш то одабрах да гледам) и умро од смеха на 4:0 када сам видео да су ове несреће дале два аутогола. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зар је неко очекивао да ће он да буде нешто ове сезоне?

 

Лик је дрво и ништа посебан играч. Сасвим ок за неки осредњи клуб (као Монпеље), али за велики тим, из једне од најјачих лига, никако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja i dalje verujem da moze biti neshto od njega. jak je, visok, dobro se krece i postavlja, ali za sada nije imao srece. danas je malo igrao i nije imao prilike, tj. imao bi da volkot nije bio sebichan. vreme ce pokazati. i anri je pocheo bez golova. dobro je da su ostali proradili. vrhunski su odigrali poslednje dve, videcemo kakvi ce biti protiv sitija za nedelju dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice Ziru ok, treba mu 1 gol da dobije samopouzdanje. Monpelje nije osrednji klub nego sampion Francuske.

 

 

UDRI :rockdevil:

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=X2B-ZUoKf4o&feature=share[/media]

 

prvenac posle 5 min u igri

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=gz46yycp7KQ[/media]

 

decko ima 18 god i ako se desi da ga Pirs pozove za baraz, nasi mu ne smeju dopustiti ni po cenu zivota da sutira u radijusu od 20-25m od gola, ima razoran i precizan sut.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

То што је ПСЖ арапски бунар без дна, не значи да ће да доминирају одмах. Ево ти Сити као најбољи пример. Већ пет година троше и ништа нису урадили до прошле сезоне. А француска лига је сама по себи специфична. За 10 година титулу освоји осам различитих тимова. Једино онај период када је Лион доминирао што може да се каже да је постојао само један тим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali je liga ozbiljna, i to vrlo. Otpisivati igraca jer je dosao iz Monpeljea/bilo kog kluba je suludo. Tako igraci i postaju zvezde, kad se pokazu u najjacim klubovima. Zanimljivo mi bi bilo kako bi onda tu svoju teoriju ugalavio u slucaju Edena Azara.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се Азара тиче, Лил је већ годинама у врху те озбиљне лиге, а Азар им је све време био главни играч. Исто као што је Лион у оним годинама доминације имао Малуду и Жуниња.

 

Што се Жируа тиче, није он толико лош играч, али се мени такви типови нападача не свиђају. А и никако нису за Арсенал, па ми није јасно зашто их Венгер форсира. Бендтнер, Шамак, Жиру... Ко је следећи? Жигић? Такви играчи су за, на пример, Стоук, а не за тим који своју игру заснива на кратким пасовима и техници.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како је кренуло ложење око овог Пауела,биће на крају иста ствар као са Македом. Тресла се гора родио се миш.

Мучени Ливерпул ће опет да се бори за средину табеле. Мучени Џерард,са каквим слепцима игра... Стварно му свака част.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какви скаути,па свако нормалан зна да Даунинг,Адам и слични нису ни за Блекбурн,а не неку озбиљнију екипу.

Pa bas to... Zamisli koliki pacijent moras da budes da dovedes tolike pacijente i ocekujes da se boris za titulu... Liverpul svaki prelazni rok ulozi prilicno ozbiljnu sumu novca, a sve je gori i gori...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...