Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Није ми јасно како је Ба добио свега 6 поена. И Дефо је, такође, постигао један гол, а има 12.

 

I on je imao 6, ne 12. Jedino ako je stavljen kao kapiten pa mu se duplirali poeni.

Gol nosi 4 poena i vise od 60 minuta u igri 2. To je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Капирам да су њега сви ставили. :haha:

 

Није ми јасно како је Ба добио свега 6 поена. И Дефо је, такође, постигао један гол, а има 12.

 

Skontao sam da ova pitanja jako cesto pitas. Znas da mozes da predjes misem preko broja i vidis po stavkama gde su ti igraci dobili poene?

 

Inace Bane Kapiten 24 boda mi doneo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам како се рачунају бодови, али није ми било јасно како је Дефо добио више, а урадио је исто што и Ба. И да, на крају је испало да је био капитен код ортака где сам то видео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skontao sam da ova pitanja jako cesto pitas. Znas da mozes da predjes misem preko broja i vidis po stavkama gde su ti igraci dobili poene?

 

Inace Bane Kapiten 24 boda mi doneo.

Ja izbacio Baneta u poslednjem trenutnu, jer nisam bio siguran da li lezi nesto zbog onog crvenog i umesto njega ubacim Demela, a kao kapitena stavim Aguera koji izadje u jbnm 13 minutu i dobijem 2 boda za kapitena! :udri: Mada sam sa Demelom solidno prosao (6)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si iole pratio sportska dešavanja i sportske strane yumetal-a, znao bi da Bane nije suspendovan.

Jbg, imao sam osecaj da sam procitao da se ne racuna taj karton u PL, ali kao hteo sam da budem sto posto siguran. Mada kada to napisu nasi strucni novinari u sportalu ili sportske.net, to onda stoji kao uklesano u kamenu. I ovako mi je ovo kolo bilo dobro...

 

I Ba je kao dobio neke bonus poene, sad je 9 ukupno skupio..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja izbacio Baneta u poslednjem trenutnu, jer nisam bio siguran da li lezi nesto zbog onog crvenog i umesto njega ubacim Demela, a kao kapitena stavim Aguera koji izadje u jbnm 13 minutu i dobijem 2 boda za kapitena! :udri: Mada sam sa Demelom solidno prosao (6)...

 

isti slucaj, jebeni Aguero. Ja se zajebo, nisam kliknuo confirm team, pa mi Petric na klupi :no:

 

Ontopic: gazi, Swansea, gazi! :tehkista:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Некако ми после овог првог кола делује као да Челзи има највише шанси за титулу.

Posle prvog kola :haha:

 

Zasluzena pobeda Evertona, svaka im cast kako su odigrali.

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa prvo kolo je, neki timovi su jos neuigrani, niki igraci nisu potpuno spremni itd... prerano je za etiketiranje favorita

junajtedu npr je cela odbrana osim Vidica u bolnici, a ni on sam nije dovoljno spreman da izdrzi svih 90 minuta, da ne spominjem da nam Everton redovno otkida bodove, nije ovo iznenadjenje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Everton odigrao sampionski, celu utakmicu, svi igraci. Junajted katastrofalan. Nemaju pojma jebote. Onaj Kagava se nije video celu utakmicu, Vidic ni senka onog starog, Skols mator i spor, van Persi neuklopljen, Nani i Jang ne znaju gde se nalaze. Jedino onaj Kleverli sto je odgirao kako valja i golman. Daj Boze da nastave ovako, seme im se zatrlo, bolje i ne zasluzuju.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav crni Kleverli,jedan od gorih na terenu uz Nanija,pogubljenog Velbeka i Runijja van svoje klasicne pozicije,sve u svemu jad,beda i ocaj,ova dva ,,talenta'' nek se teraju u Vigane i slicne pizde materine,za Junajted nisu

 

i moram pohvaliti Felainija,zverski je odigrao,svaka mu cast,a iz Junajteda samo De Gea dobar

Edited by SerijskiSamoubica
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...