Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Realno, ocekivani rezultati. Mi izgubili od jednog od manje ocajnih timova u ligi, Groblje uspelo na jedvite jade da dobije najgori tim u ligi koji dobija topli obrok redje i od Zvezdinih igraca. Ceracemo se jos do kraja, u najavi i mi i vi gubimo minimum jos 10 bodova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja smrdina je onaj Lalatovic, ja nemam reci... Koji sudija je kriv sto ti ores i kopas sa Novim Pazarom. Zvezdin igrac mora to da otrese, namerno udari i jos napusi kad padne od udarca, a ne da kuka i smrdi. Mi pojma nemamo, sva sreca, izgleda da ima i gorih. Nista nije gotovo. Valjalo bi ukrasti!

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja smrdina je onaj Lalatovic, ja nemam reci... Koji sudija je kriv sto ti ores i kopas sa Novim Pazarom. Zvezdin igrac mora to da otrese, namerno udari i jos napusi kad padne od udarca, a ne da kuka i smrdi. Mi pojma nemamo, sva sreca, izgleda da ima i gorih. Nista nije gotovo. Valjalo bi ukrasti!

 

С овим се слажем, али имао је право Лалат данас.

 

http://www.goal.com/rs/news/9952/jelen-superliga/2015/04/08/10565862/lalatovi%C4%87-znamo-ko-pri%C4%8Da-da-su-na%C5%A1e-pobede-prljave?ICID=HP_BN_1

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...