Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Звезда је толико била погубљена да буквално 2 паса нису могли да вежу. Форсирале су се дуге лопте на Паркера. Ок, добио је све те висинске дуеле, али је био далеко од гола, па је све изгледало безопасно.

 

На основу оног што сам видео, Партизан је боља екипа, али џаба кад нема ко да га забије.

 

http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=149698

 

Какав опис инцидента.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

reko' vam ja

novine lažu, prvo je izbilo sranje kad su Cigani ispred istoka napali Grobare na ulazu

isto je bilo i na tribini, spustila se ekipa sa severa u kanal, pa su tek onda krenuli Grobari tamo

 

nije naivno bilo, centar istoka pobegao napolje, kažu mi da je bilo jako puno uplakane dece tamo

 

 

utakmica krš, Babović mentol

Cigani veze nemaju

Mažić sjajan, nisam video nijednu grešku

 

zaboravih

ovo je trebalo mnogo organizovanije da bude, al su nakaze odustale od te ideje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Major je otprilike sve rekao, mi nemamo pojma. Siguran sam da je i njima gorelo za tri boda, da bi uzeli kurac. Mazic je govnar govnjivi, daleko od toga da je sjajan, ali nije bio nesto bitan danas. Ne bismo dali gol da se igralo jos sat vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da pitam naivno.

U čemu je fora, pa policija ne otera sve izgrednike na društveno koristan rad, i taman iskoristi njihov višak energije?

Sa današnjom tehnologijom, može celi stadion da bude uslikan sve vreme do najsitnijih detalja.

 

Ali ovo verovatno koristi nekome iz vrha.. iz vlasti... zato se ništa i ne rešava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si na trenutak zvucao kao da zaboravljas da zivimo u banana drzavi. Naravno da bi mogla bagra po kratkom postupku da se identifikuje i sredi ali zapravo sve te njuske (bitne, makar) su odavno vec i poznate i u dilu sa onima koji donose odluke. Samo pogledaj kako se APSOLUTNO NISTA NE DESAVA sa likom koji je sabotirao novinare kada su jurili Terzu i peglao se tamo sa Magom, sve ce ti biti jasno. U bilo kojoj normalnoj, organizovanoj i makar malo manje korumpiranoj drzavi taj bi odavno sedeo iza resetaka a ne kurcio se i dalje i pravio sranja gde god stigne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...