Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Fora je sto bi za goshu njegovog kvaliteta, u danasnjim uslovima, da je Zvezda deseti deo onoga sto je nekada bila, mogla i morala da utopi za minimum 10 milki. Ovako, ako nam neko ponudi fazon milku, utopicemo ga i jos to predstavljati kao uspeh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salvation, čoveče, budi realan. Kakvih crnih 10 miliona.

Mali je broj golmana za koje je plaćeno toliko obeštećenje.

Drugo, koji je igrač iz ove naše lige prodat za više od 10 milki. Mislim da je Drulić bio poslednji igrač iz naše lige za koga je dato toliko obeštećenje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каквих десет милиона, 3, до 5 је цена која би се могла извући, али пошто сви знају у каквом је курцу Звезда више од два добити нећемо. Па Чех оде у Арсенал за 15, а Звезда 10 да добије.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја га нисам честито видео на терену, не бих да судим. Али дефинитивно Ристић је ту најбољи уз Рајка. Данас је Терза нешто булазнио да ће Божовић од њега бека правити. сачувај Боже.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali Grujić je najveća prevara od ovih 5 klinaca koje forsira Zvezda.

 

Слажем се иако сам из супротног табора.

Кретање попут успореног снимка, скроз дрвен.

 

Какав ће то геноцид бити ако Ристић постане бек.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam gledao, debilizam teški. Mali je punokrvni veznjak, katastrofa bi bilo žrtvovati ga na beka.

 

Realno, od njih 5 potencijal za pravu klasu i imaju samo Ristić i Rajković.

 

A Grujić je u realnosti najdalje od bajki koje pričaju o njemu.

 

Кретање попут успореног снимка, скроз дрвен.

 

Apsolutno, bez ikakvog osjećaja. Realno, tipičan produkt bilo koje naše ligaške škole, ni bolji ni gori od desetina drugih, tek toliko da može igrati našu ligu. E sad, mlad je i na krilima ovog uspjeha, možda ga nekako i uvale nekome, ali gdje god da ode neće ništa uraditi.

 

Какав ће то геноцид бити ако Ристић постане бек.

 

Totalni.

Ali realno, ako postoji klub na svijetu koji bi bio u stanju to da uradi jednom od svojih najboljih mladih igrača - to je Zvezda. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro ljudi, majku mu, zar niko nije shvatio sta sam hteo da kazem, ja i jesam realan?! Decko je trenutno najtalentovaniji "neprovaljeni" mladi golman koji je sad pritom i provaljen. NARAVNO da ni igraci a kamoli golmani iz nase lige ne mogu da odu za vise par milja u vrh glave, ali o tome i pricam.. da su Zvezda i Partizan danas na nivou na kom su nekada bili u svetskom fudbalu, sa danasnjim standardima za cene gosha, kapiram da bi 10 milki bila sasvim realna cena.. pa uzmite koliko vrede najbolji golmani sveta, i pored toga sto golmani generalno vrede manje ipak je to rang 4-5x cena. Jbg, Ceh jeste bog otac za Rajkovica mozda ali brate, Rajkovic je tek u naletu a Ceh je covek koji je ipak jedno 3-4 godine od penzije, maks. Dakle, kazem samo, pevamo ako dobijemo i milku, sto je smor posto ce neko drugi posle dobiti 10x vise, ali to je realnost, svestan sam toga i ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gruica sam gledao u Kolubari (kao sto sam pratio Kizu Milinkovica nekad, pa mozda imam pogresan utisak za prvi nivo takmicenja :D ), odmah sam video da ce biti nesto od njega...cak se i nie mnogo zadrzao na pozaimici, toliko odskakao od ostale drvne gradje iz Prve lige Srbie...po menie on na primer - mnogo veci potencial od onog Micka sto ga Prosinecki odveo u Turkisen, danak u krvi stail

 

Ristic e samo u prvom derbiu razbio sa igrom (kadie Drincic probusio Raikelu), posle toga me nie nesto preterano impresionirao...ali stoi cinjenica da vamie mozda i naibolji igrac u vezi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Куртоа је из Генка као велики таленат дошао у Челси за 11-12 милиона, поента је да се голмани не продају за те паре. Осим Ђиђија, али један је Ђиђи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, citajuci komentare ljudi uglavnom je spika da je lik u odbrani ko rekreativac, ono, fazon, ne postoji. Pritom preskup za nase uslove, a u jednom Dinamu koga su u LS silovali gore od Partizana nije mogao ni kao rezerva da se ustali u poslednje vreme. Nadam se da to za odbranu nije tacno (inace nam je ocajna) a da ce se i ofanzivno vratiti na staze stare slave, inace nam se smesi jos jedan Bronovicki. Ko je uopste ovaj Izraelac, pritom? Jbt, prodacemo Rajkovica i Lazovica da bi doveli gomilu preskupe strane boranije... opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...