Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

A vazura vucela i ekipa da lepo zovnu Ćelavog, da mu popuše svi, da mu se izvinu i da ga mole da se vrati nazad.

 

Разваљујете нас. Нису проблем голови, већ што добро покривате терен.

Брат Немања је био у праву.

 

Činjenice. Deluje kao da imaju dva čoveka više na terenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kljakavi smo, prebio nas Bate, prebila Zvezda...za sanse da ne pricam sta se izmasilo i kakve gluposti pravi Balazic (prvi gol Batea u Bg, preslikana akcia, covek se zalece kao vo, proture mu loptu i, ccpk) i Casa Ilic sto se zaebava u opasnoi zoni, pa nas Vieira zakuca, taman kad smo se povratili od soka u prvom poluvremenu

 

Zasluzena pobeda, svaka cast...nama ne bi 3 Donalda pomogla, koliko smo mekani na sredini terena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrali smo vas samo tako. Nisam gledao Zvezdu poslednje 4 utakmice, ali cini mi se da od ovoga i moze biti nesto. Pojacanja odlicna, igra lepo ide.

 

Slazem se za ocene derbija...dobar fudbal, bez incidenata, lepa atmosfera...definitvno najbolji derbi u poslednjih par godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ovo je neverovatno po vise osnova: pod jedan - jebote, ne 3-4 ovo je najkvalitetniji derbi fazon u poslednjih 10 godina. Kolika borbenost sa obe strane, odlicne akcije, maltene kao da nije nasa liga. Drugo - neverovatno je da smo pogodili sa maltene svim pojacanjima - Vijeira ulazi u formu i pokazuje da ce biti ubica, Katai je kao sto rekoh trenutno vanserijski igrac za nase standarde (da, i meni je neverovatno da to pisem) a onaj Donald je od Kovacevica bolji minimum 5x. Cak je i Kahriman sasvim pristojan golman, kad smo vec morali da izgubimo Rajka.. sad jos da uvaljamo za neki ok kes Jovica, i milina, posto nam realno decko uopste ne treba. Sve u svemu, utisak do jaja, Zvezda da je ovako igrala kad su pocinjale kvalifikacije sad bi verovatno bili u LE, al jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta je ovde bilo kvalitetno, da mi je znati

 

Partizan verovatno nikad nije imao ovako lošu odbranu, a tek je sredina krš

 

Živko Živković - nesiguran, mada nije kriv ni za jedan gol

Leković - tek je stigao, ne deluje spektakularno, al ajd. šteta što onaj šut nije ušao

Balažic - loš, nikakva koordinacijam, ne zna šta će s loptom

Ćirković - katastrofa. mislim da je svaku vratio nazad

Vulićević - nikakva saradnja njega i Živkovića, bez probijanja, ništa

Babović - prebiti. na kraju i pljunuo prema istoku, kad je izašao kod te aut linije. mentolčina nesposobna

Sale - najlošiji, kriv za dva gola.

Živković - korektno, mada se od njega uvek očekuje da odigra odlično

Stevanović - sav isprepadan, kao da nije znao gde je. osim gola, ništa nije pokazao

Abu - ono mora da se da. trebalo odmah da počne levo, na početku se gubio i odlazio tamo, a onda u napadu nije bilo nikoga

Brašanac - vratio se spori ritam bluz igri, nekako je uvek uspevao da stane između Mažića i lopte i morao da ga zaobilazi

 

Cigani isto krš, sem onog lika koji je dao dva evrogola, odbrana im je tragična

 

incidenata bilo nešto malo na kraju između juga i severa

istok podeljen kordonima

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ништа нама штоперски тандем није слабији него овај Звездин са дербија, али средина је била криминална.

Човек је променио формацију први пут, леву страну му играли дебитанти. Почео без задњег везног.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У профи спорту нема усера. Човек је видео шансу за гол, опалио и погодио.

Усер би био, рецимо, да је шутирао окренут леђима са 30 м, чисто онако да покуша.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Један од бољих дербија, доста специфична једна победа. :D

 

Киза зајебао ствар са мењањем формације, појели смо вас осим у последњих 10 минута где су наши цркли, а и онај наш сељак је промашио са изменама.

 

На истоку на полувремену било неког пендречења, нисам баш укапирао шта се десило. Јебига, на обе трибине наши, на оба дела терена наши, не би ми било криво ни да се другачије завршило. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kenjaj Kuruze, pricamo o realisticnim ocekivanjima... da, objektivno, za neke tamo LS standarde i mi a pogotovo vi imamo sranje odbrane i to je cinjenica, jbg. Ali, brate mili, za ligu u kojoj smo i jedni i drugi namestali samo tako i gledali 0-0 derbije i govnarsku igru oba tima godinama (cak i kad ste nas vi dobijali cesto su bili govnarski derbiji, objektivno) ova utakmica je bila otkrovenje... puno borbenosti, lepe akcije, naravno, dosta lose egzekucije i kriminalne odbrane, ali jbg, to smo vec navikli odavno. Prosto, ja mislim da je ovo neki maksimum koji nasi timovi uopste mogu da daju, sto se borbenosti i truda tice, na stranu sto i nama, a pogotovo vama treba neka krstena odbrana i jos po koji dobar igrac u veznom redu. Bice zabavno do kraja, klacemo se jos. Imate vi potencijala za bolje od ovoga, ali ne mogu da se otmem odusevljenju koje proizilazi iz cinjenica da smo od onog govnarskog jadnog izgovora za tim sa pocetka sezone zapravo napravili ekipu koja moze da se nadmece i igra solidno lep fudbal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...