Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Izvukose pouke iz gresaka prethodnika

 

Da prodasmo Cirkovica Anderlehtu za milionce kadie trebalo... Bar da se ne nagledasmo njegovih bravura, taman da su Mutavi, Ruzic i Rasa Babic, u vidu jagnjecih brigada, sve to pokrcali za svoi gros

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivanic izgleda prelomio da dodze kod nas...pominje se i Dosa Zunior, sto nas 'pohapsio' nacisto sa Aelom 2012-e...nekad vrh igrac, sad e vec pitanje u kakvoie formi...mada, redovno igra za Kipar u kvalifikaciama, iskustva i prekaljenosti ne manjka

 

Delue dobro za sad, jos spic tipa Skuleta, pa da krene neko, toboze

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam sto su svi zapeli za tog Ivanica, dobar je mali ali ni upola toliko kolika je lozana. I sve te price nece on u Zvezdu ni Partizan ni po cenu zivota.. pa brate, da si Ronaldo licno ko te jebe, sa takvim stavom. Fazon, on i Tag Hoja, jedina dva lika na planeti kojima se jebe za neku tamo Vojvodinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam sto su svi zapeli za tog Ivanica, dobar je mali ali ni upola toliko kolika je lozana. I sve te price nece on u Zvezdu ni Partizan ni po cenu zivota.. pa brate, da si Ronaldo licno ko te jebe, sa takvim stavom. Fazon, on i Tag Hoja, jedina dva lika na planeti kojima se jebe za neku tamo Vojvodinu.

 

Naravno da su zapeli kada je mali jedan od najboljih u našoj ligi. To nije teško, ali je činjenica.

 

Mora tenzija da se održava oko bombastičnih transfera u ta dva kluba, jer bi u suprotnom, prosečni navijač istih (tipa darkonet i ti), možda zaboravio da počne da skuplja novce za odlazak na derbi u prestonicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da su zapeli kada je mali jedan od najboljih u našoj ligi. To nije teško, ali je činjenica.

 

Mora tenzija da se održava oko bombastičnih transfera u ta dva kluba, jer bi u suprotnom, prosečni navijač istih (tipa darkonet i ti), možda zaboravio da počne da skuplja novce za odlazak na derbi u prestonicu.

 

Decko ja u prestonici zivim, i za derbi mi nisu neke pare da izdvojim, ali razumem da je tebi to, kao navijacu neke tamo Vojvodine veliki dogadjaj i izdatak. :haha:

 

Objasnjenje koje si trazio je "Mora tenzija da se odrzava jer kako bi inace bilo ko zapamtio da postoji neka tamo Vojvodina da se ne dovodi u vezu sa klubovima koji zapravo imaju neku pristojnu bazu navijaca i renome u Srbiji?"

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...