Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Шта да запретиш кад поравнаш у 79. мин, а примиш поново у 82?

И то примиш ретард гол због ретард голмана.

 

Ок, не играмо, али то није разлог да се овако краде. Хоћеш да кажеш да оно нису пенали? Јесу.

 

Пусти ме те приче како ви стварате шансе. Стварате јер имате својих 10 клубова који вам скидају гаће још у тунелу.

Исти фазон као ми што смо имали својевремено Смедерево, Металац, Борчу итд.

У Европи се све види, само што се из године у годину све више склањају и нама и вама (на смену, како је ко утицајнији), а генерално смо и ми и ви све јаднији кад је квалитет у питању.

 

Који, бре, Мажара, матер му јебем.

Пусти га јуче, пусти га данас. Пустим му га старој.

 

И да ме неко убеди да се ово не ради плански.

http://www.mozzartsport.com/vesti/sramota-partizan-se-odrekao-cika-trbe-i-nikice-klincarskog/144068

 

Човек је заслужио споменик на стадиону, а не да га терају као џукелу дебели кер Вазура и остали снс оптад.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта да запретиш кад поравнаш у 79. мин, а примиш поново у 82?

И то примиш ретард гол због ретард голмана.

 

Ок, не играмо, али то није разлог да се овако краде. Хоћеш да кажеш да оно нису пенали? Јесу.

 

Пусти ме те приче како ви стварате шансе. Стварате јер имате својих 10 клубова који вам скидају гаће још у тунелу.

Исти фазон као ми што смо имали својевремено Смедерево, Металац, Борчу итд.

У Европи се све види, само што се из године у годину све више склањају и нама и вама (на смену, како је ко утицајнији), а генерално смо и ми и ви све јаднији кад је квалитет у питању.

 

Који, бре, Мажара, матер му јебем.

Пусти га јуче, пусти га данас. Пустим му га старој.

 

И да ме неко убеди да се ово не ради плански.

http://www.mozzartsp...ncarskog/144068

 

Човек је заслужио споменик на стадиону, а не да га терају као џукелу дебели кер Вазура и остали снс оптад.

 

ho ho ho ho

 

fala kurcu i peri dobrnjcu junaku ustanka pa jedan post koji otvara oci vaskolikom forumastvu

tako se osvajalo 6 uzastopnih titula pa sad kad se kita vise ne dize da pricamo malo o postenju sto kaze Kojo

cutite i trpite dok traje ovo nase, batalite vise ta sranja o borbi protiv bandi,svetoj borbi za opstanak kluba jer vas jebe tamo neki Vucic jer ste istu tu borbu vi i zapoceli

a ja kad kazem da je fudbal umro posle Barija polili ste me kofom govana jer ste jebene dupeuvlake i seronje, cast pojedincima

nista lepse u nasem sportu ne bi moglo da se desi nego kad bi sav novac kojim bi drzava finansirala sport usmerila ka kosarci vaterpolu i ostalim sportovima koji bi mogli da donesu rezultat a ne Zvezdi i Partizanu ali svi znamo da je to nemoguce....realno ljude boli kurac za vaterpolo, nekog Stefaneka i Tijanu Bogdanovic, ma ni za Spanovicku ako bi neko cuo da se nije prikljucila kampanji u Zrenjaninu. Ljudima se jebe za leve sportove...samo basket i na prvom mestu FUDBAL

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljude boli kurac za tu Tijanu Bogdanović jer je ružna kao kurac, kao prvo. A ljude još više zabole, barem one čitave, za tu sidašku cigansku kurvetinu iz jame locirane u blizini vile tzv. majke srpske, udovice vođe cigana

 

Hoćemo bre seljački fudbal na najvišem nivou, jurenje sudija palicama i let bubamare po njivama kukuruza.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дарко, ми смо вас у тих шест година добијали у дерби мечевима и играли Европу (срамотили се, али играли готово редовно).

Партизан није направио ваш дуг, као што ни Звезда није направила наш. већ су то урадили лопови из управа.

Наравно да се мора борити против Педера јер се не сме дозволити да "шеф буде задовољан".

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma samo kazem da ste vi u slicnoj situaciji u kojoj smo mi bili, fazon ''kolo srece se okrece''

kukaj dok se situacija ne okrene u tvoju korist i to je jedino sto mozes

a fudbal ce i dalje biti go kurac

jedino sto ste igrali tu Evropu je realno kakav takav uspeh kluba

titule koje ste osvajali i sam znas kako ste osvajali...ja ne gajim iluziju da se kod nas drugacije nesto desava

sve je to isti kurac...mada da je isto i vo bi se muz'o

jbg, svi mi volimo nase klubove pa smo zaslepljeni onime sto oni rade...volis klub kao klub a ne upravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не боли мене што не можемо да победимо Спартак и Бачку. Мене више боли што нам Педер саставља управу и вршља по клубу преко својих послушника.

Боље бити опозиција и не видети титулу 15 година него играти коло са Педером.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi bilo tačno. BIlo je i Babarogića, Rake Đurovića (kuća preko puta jame, sasvim slučajno), bio je tu i legendarni Pauk, Vesić, Lukić (sve uvaženi članovi blaženopočivše DS), dakle vazda je u jami smrdelo na vlast (i kad se osvajalo "6 titula", "gepekovalo"...). Elementarna razlika između nas i jamara jeste u tome što i polupismen grobar jebe mater upravi, još od vreme mučenog Tumbe i raznih petardi i tikvi, zato što ZNA i u stanju je sebi da prizna ko se u njegovoj upravi nalazi, šta se dešava s prodajom igrača i transferima uopšte. Zašto nema publike na našem stadionu? Upravo iz tog razloga: ljudi su godinama kapirali da je lepo silovati jazavičare iz jame, ali onda dođe neki Tun, Rapid, slični idioti, gde se pokaže svaki bugarski Bebeto kog su nam u međuvremenu uvalili. Da sumiramo, od Mirka Marjanovića u upravi Partizana sede kriminogeni političari kojima NIKAD na pamet nije palo da menjaju jamarskog trenera u bilo kom sportu, niti da instaliraju svoje ljude u jazbinu. Najbanalnije - nije Ružić (a bogami ni Tadić) dovodio Dana Tanu i Miškovića u jamu, niti je on napravio dugo od 60 miliona+16 za basket, o vaterpolu i stotinama čudesnih uskrsnuća tog tužnog kluba je uludo i govoriti. I nikada Partizan, uz sva moguća Smedereva i Borče, nije uzimao titule kao jamari poslednje dve u fudbalu i basketu. To je radio Ž. R. Arkan, čak i nešto suptilnije od Pedera, jer su i metode beton-lige rafinirane u poređenju s ovim što narečeni radi. Takve stvari se rade na Surinamu, Južnom Sudanu, ili ostrvu Gvam negde na dalekom Pacifiku. Jamarima je sve to u redu, normalno, oni Pedera podržavaju, veruju da je govedo trener, Ćoki genije, Terzić bogotac, a oni prepošteni i prepodobni, vazda žrtve terora i zavera, od UEFE do NATO-a. Možeš da voliš klub zbog onog što on predstavlja, ili bi trebalo da predstavlja, ali kad osvane jutro a tamo se nalaze Vazura ("nisu oni to mene 'teli da tuku"), Vučela, Iliev ("sad sam ga sto posto pogodio s bombu"), pa ti Vučela levičar i socijalista objašnjava kako JSD možda baš i nije JSD, a Vazura kako Evropa nije prioritet, ukratko, kad se probudiš a tvoj klub je odjednom postao Zvezda, to ne može da se toleriše. i tako ja, prvi put nakon 20 godina, nisam kupio godišnju za fudbal, niti ću to uraditi do pederskog sloma. Uvek mi ostaje da se smejem na račun onog što je od kluba ostalo, nerviram u sebi, ali i da krvnički podjebavam jamare, klonirane Kokeze. Kaže Dule

 

http://www.kurir.rs/sport/kosarka/vujosevic-sve-ce-se-ovo-jednom-lane-zvati-svako-zlo-ima-svoj-kraj-clanak-1748349

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim. A i bio sam tih, hahahaha. NIkakve ozbiljne Zvezde u košarci nije bilo još od vremena kalemegdanske šljake. Samo pogledaš broj osvojenih trofeja te tvorevine i periode kad ih je osvojila, sve ti bude jasno. Ali, nije važno, danas slušamo Gorefest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i sad to prebaciš na košarku, zameniš uloge i vidiš poslednjih 10 od 12 godina

Evropska Zvezda je petogodišnji projekat koji traje i mi ćemo taj cilj da ispunimo. Ova promena je sredstvo da taj cilj bude ispunjen, rekao je predsednik UO Crvena zvezda Živorad Anðelković na današnjem susretu sa novinarima.

 

Danilović >>>>>>>>>> Ćoki, Peder, Terzić, žgadija ciganska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gile orgazam otišao u peršun.

A čiča lepo tvrdi da nema ništa bez opsade Beograda, sa severa i juga, između dve vatre, što bi se reklo. Tag Hoya bi mogao da rukovodi operacijom granatiranja skupštine ispred Vojvođanskih oružanih snaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...