Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

20 hours ago, Vic Rattlehead said:

Što ja hahahaha, ja sam odrastao u Hercegovini, mada znam da vi zovete Bosnom čitavu državu. A ono jeste, jedan vrlo kratki period ranog djetinjstva sam navijao za Partizan jer me je stariji rođak vrbovao. Ali to je kratko trajalo. :redface:

jok vala, ja nigde nisam cuo da Srbi Hercegovce zovu Bosancima...bas zajeban tip ljudi, ponositi

 

 

lalat vas poprskao vidim, ispada da samo Zvezda ne moze da vas nakanta, mozda vas cuvamo, ipak ste i vi Vuckov mezimac

mrtva trka koje su generacije gore, ova baticina, ona reberova ili ona tumbina iz obilica sezone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesic bar usao u Kup Uefa...da se ne desi onai maler sa Ameliom, mozda bi se drugacie okrenulo u grupi

Bata ima dobre derbie...onih 1:1 sa Besiktasom, Nordsieland isto super, s obzirom dae bio debi...ostalo sve vrlo mlako

Ali istina da kvalitet tima i kod Jese i kod Bate medzu naislabiima u poslednjih 30 godina...mozda ono Rasovicevo bilo gore, kacmo ispali od Tuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pantara već uzvratio udarac..Vesnik izašao odmah posle golmanovog istrcavanja

Druze majore bio su u pravu..plaća ga uprava..prelistah samo komentare njegove na yt a posle cu da odgledam emisiju..imao sam sta da procitam

Hahaha bogotac  

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...