Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

http://www.mozzartsport.com/vesti/partizan-pustio-toleta-niz-vodu

 

Kakva je ovo smejurija... U subotu u saopstenjima napadaju partizan za namestanje, a u cetvrtak zajedno rucaju i ugovaraju smenu Karadzica. :mhihi:

 

Sto se Ratomira i Mitrovica tice, Ratomir baljezga gluposti... Ako je Mitrovic pod ugovorom, njegov tata moze da se slika sa dogovorom sa Anderlehtom, ako se i partizaa ne slozi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Ninkovic konacno proradio i -konacno- igramo sa dva spica, ne znam sta mi je neverovatnije. Urekao sam izgleda Jagodinu, ispucali su se protiv Rubina i to, ocajni su od kako je poceo JSL. Jos samo da se resimo bede Milijasa i odbrane i moci cemo mozda i Javor da dobijemo..

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To stoji, ali sada je poceo da pokazuje da kad imas klasu mozes i sam, jbg. Inace, ovaj crnac ce biti dobra zamena ako ikad nabave krstenog spica, brz je decko i ima osecaj da se ubaci u prostor ali kao i svaki zvezdin napadac u poslednjih X godina ne moze zavrsnicu, da ga jebes. Inace, sa ovakvom igrom odbrane u prekidima nemamo sta da trazimo protiv bilo kog iole ozbiljnog tima, ovo postaje stvarno smesno.. jbt ovi nisu dosli do gola 80 minuta i na kraju treba da brinemo za rezultat.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo sam ja govorio da treba u kamenolom sa čovićem, ali mi goluždravo pučanstvo nije verovalo.

najpre separacija šljunka, a ako se jaje dobro pokaže, u šta ne sumnjamo, da mu se omogući boravak u ćeliji sa kokezom. e, onda slede mukotrpne rabote. rad okrepljuje, moliću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дивних 90 минута на Маракани, играмо као сат. Бајко није лош био, није крив за гол. Штопери су били добри док нису имали посла, ал' су успели на крају да усеру, нема да фали. Младеновић и Вешовић, људи мени је и даље шокантно да бочни играчи онолико не знају да центрирају. Ковачевић осим што трчи ништа не показује. Милијаш је оборио рекорд у нетрчању. Печник зна да се окрене, чак изгледа и да центрира само кад би кренуо мало брже да трчи и размишља,можда то и не би било лоше. Нинковић уваљао голове, надам се да ће нас он вадити ове сезоне. Коначно играли са 2 шпица. Трчале чамуге, бар то, једино је Дауда себичан у пичку материну, а Оњило осим што је црн и у бољој форми од Милијаша ништа друго није приказао. Мрђа ушао и није могао да истрчи 15 метара са штопером Јагодине, јако охрабрујуће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja predlazem da se oni lepo nadju na nekom poljancetu, podele u dva tima ("tolebani" i "coki i prijatelji", radni naziv) i razrese svoje nesuglasice na, za narod zabavniji, i jeftiniji nacin - masovnim mortal kombatom. Ali bez gorila i vatrenog oruzja, samo ferka.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja predlazem da se oni lepo nadju na nekom poljancetu, podele u dva tima ("tolebani" i "coki i prijatelji", radni naziv) i razrese svoje nesuglasice na, za narod zabavniji, i jeftiniji nacin - masovnim mortal kombatom. Ali bez gorila i vatrenog oruzja, samo ferka.

 

Ja sam za arenu, borba do smrti....a pobednika onda častiti sa lavovima ili krokodilima, neka bira.Ako pobedi neki ješa, ciklon b ili vuruna.Ako pobedi Ramadani da ima bonus-hladnjača na dnu jezera

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...