Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Jebes srpski fudbal, mene brine kuda ide ovaj forum kad se stubu foruma i doktoru daju minusi a nekom tamo Vic Ratelhedu plusevi, alo bre !!!!

Dajem pluseve kumu jer je fudbalski strucnjak i sto napusava veleizdajnika Radmiza Kuruzija

Što sumnjivija titula Partizana ja zadovoljniji jer me FK Partizan i celokupni fudbal ne zanima, samo protiv cigana iz Ljutice Bogdana , KK je druga priča tu su emocije, ljubav, tu se kidaju živci .

Elem od svih klubova FK Partizan objektivno najmanje namešta, više penala i sumnjivih golova je dala zvezda u proteklih 10 godina , samo što nemaju kvalitet, najgori su u evropi, partizan barem igra LŠ ili LE , zvezda kara banana, igra na SOS kanalu, i uvek Pančev da penal.

Smrt fašizmu živeo Partizan !!!

Edited by Hail Metal
  • Upvote 5
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan objektivni grobar na forumu, milina. I te price sa stubovima i kurcima ne piju vodu.. ako serete neobjektivno onda - serete neobjektivno, savrseno nebitno da li ste tu dan dva ili godinama. I svako ko izjavi da je svejedno kako partizan osvaja titulu, da je samo vazno da zvezda gubi, makar je dobijali i ustase je ili umobolan navijac ili se zajebava. Kada volis klub za koji navijas na zdrav nacin, to znaci da si spreman da priznas kada je kurac (kao npr. zvezda sada), i isto tako da ces naravno navijati protiv rivalskog kluba ali neces da ga mrzis iz dna duse, posto je to samo po sebi retardirano, i na nivou za neke Kimije, Urose i njima slicne. A i jebo minuse, ko to jos gleda, zar ne?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti kume tog navijackog maloumnika,ne mozes na finjaka sa siptarcinom.

 

I te price sa stubovima i kurcima ne piju vodu..

 

Zbog ovakvih stvari ces zauvek ostati anonimus.

 

 

Nego:

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/fotka-dana-bajko-kao-boban-u-klincu-s-policijom-zbog-delija

 

:haha: :haha: :haha:

 

Neverovatno jebote!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti kume tog navijackog maloumnika,ne mozes na finjaka sa siptarcinom.

 

 

 

Zbog ovakvih stvari ces zauvek ostati anonimus.

 

Ovih dana više sam u toj pustari od Banata nego u civilizaciji kod kuće, shvat hendiket Radmiza, pa jebote sahara je zanimljivija od tog Banata.

 

Upravo tako, ej neki Salvation mož mislit, garant ni Manowar ne sluša, takve Sreta šamara .

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi, tebi treba neki kurs citanja mojih postova, obavezno ih do pola protumacis. Ne sporim ja seniorstvo i uticaj nekoga na forum, samo kazem da to ne igra ulogu ako mislim da o necemu kenja, u fazonu, koliko god da si stub nosac, greda, temeljac i ostalo, mozes da ne budes u pravu. Ako me to cini anonimusom, jbg, nek bude tako. :D

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...