Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Па и нисам баш сигуран.

Голмана имају бољег. Левог бека исто. Десно , ух тешко ми је да се одлучим али ипак Вешовић. Штопери, то ћемо да видимо. У средини рецимо да смо јачи искључиво због Нинковића, који још није показао ни делић онога шта се од њега очекује. По крилима, ту стварно не знам, ми имамо Касалицу који не зна да трчи са лоптом и Печника који је тром, они малог Нинковића и не знам кога још, напад скоро па исти курац. Видећемо, ту је то негде, са разликом што гробље прима плате и што је генерално много мирније и стабилније у клубу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ben Stiler Đurića pijukom u čelo, a Bajketu napakovati izazivanje opšte opasnosti, napad na službeno lice, pokušaj silovanja navijača, sportsko nasilje, terorizam i firmi Milan Blagojević iz Smedereva da plati odštetu za neovlašćeno plagiranje i izigravanje šporeta smederevca na golu.....bilo šta samo da ga sklone.

Edited by sale 83 Larry Flynt
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode Dauda izgleda.

http://www.sportal.r...php?news=107167

 

Nikakva šteta vala. Nije totalni indijanac, ali nije ništa za prevagu protiv bilo koga.

Mudrinskom nisu dali pola sata da igra od kada je on došao (nije da je bila neka šteta zbog igre, već zbog cijene), jedino su njega plaćali na vrijeme, ostali išli bez obeštećenja... a dao je čitava 4 gola, od toga 2 mislim Kuli kad su ono igrali sa rezervama.

 

Ionako smo kurac, nek neko od ovih Ožegovića / Mihajlovića dobije malo veću šansu, da vidimo konačno ima li šta od njih, a ne da godinama budu "supertalentovana" Zvezdina budućnost na papiru, a kad zaigraju - kita.

 

Ovaj Onjilo ima dosta toga dobrog čini mi se, lako ulazi u šanse, fino se kreće, ali koliko sam gledao Javor prošle sezone, uglavnom kuburi sa realizacijom...

Edited by Descender
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, ovi iz zvezde kao da ne razumeju koncept "slobodnog igraca" pa navaljuju ko mutavi cim neko drvo postane nepozeljno bilo gde drugde.. ali drva svejedno treba placati kasnije, a za sta? Mislim, kapiram ja to, nestasica, ovo ono, ali ovo nema smisla stvarno.. bolje dati sansu ozegovicu pa cak i onom problematicnom mihajlovicu nego nagomilavanje kojekakvih rakica, crnaca i mrdji. Jedino pozitivno je sto mrdja moze da igra i na krilu (i to cak mozda i solidnije) pa aaaajde kao, moze da se menja sa pecnikom i kasalicom. Ali stvarno vise ovo nagomilavanje ispusenih igraca i nekih nasumicnih crnaca nema smisla.. nadam se da ce me opovrgnuti, onjilo dokazati kvalitet a mrdja prisetiti se ono malo dobrog fudbala koji je igrao u vojvodini, samo nesto ne verujem.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мрђа уништен повредама, не знам на шта ће то да личи, али ми се много више свиђа од овог Оњила. Јеботе човек који у Јавору није био ништа посебно. Ја се само надам да ћемо сад мооожда кренути да играмо са 2 шпица, мада ништа од тога.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sva pojacanja su dosla povredjena, kao i prethodnih godina. Kao slucajno svi polome nogice na prvih par prijateljskih, aaam vazi. Koji je vama kurac pa kao nesto se nadate.... Nema to veze sa nekim tamo Mrdjom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je smejurija stvarno.

Generalno, moze tata da radi sta hoce SAMO ako uslovi njegovog odlaska nisu precizno definisani i ( po Partizan ) obezbedjeni ugovorom.

A kako mi se cini to izgleda i nije bio slucaj te se covek jednostavno postarao za bolju buducnost svog deteta, a sigurno bi svaki normalan covek isto uradio.

Ne postoji nacin da on uradi bilo sta sto bi bilo suprotno ugovoru sa klubom jer bi samo sebi napravio stetu. Te price "on je svog sina prodao van naseg znanja i volje" jednostavno ne piju vodu.

E sada, koliko je pravna sluzba strucna prilikom sastavljanja ugovora sa talentima iz ovoga se najbolje vidi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...