Jump to content

2012.10.24. *Gun Club, Beograd* Sinister (Hol), Krow (Bra), Casus (Ger), Infest (Ser)


[Nocturno]

Recommended Posts

sinister.jpg

 

Ulaznice cete moci uzeti od utorka 18.10 posle 17h u Felixu, Sremska 6 po pretprodajnoj ceni od 1000 dinara.

 

 

SINISTER (death metal legends - Holland)

www.sinister-hailthebeast.com

 

KROW (death thrash metal - Brazil)

www.krowmetalzone.com

 

CASUS (death metal - Germany)

www.myspace.com/casusdeath

 

INFEST (death thrash metal - Serbia!!!!)

Edited by Lou
poster ubačen + ulaznice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je ekstra. Samo jedan dobronameran savet - gledaj da ne preteras sa koncertima (tipa da recimo bukiras neki treci koncert u Novembru). Ja cu licno naci nacina da dodjem na sta me god zanima, ali mislim u globalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da vam se svidja sto ce do kraja godine biti jos koncerata. Iskreno, hocu ovu lenju nasu publiku da nateram da prestane da hejtuje i da dignu guzicu i pocnu da posecuju koncerte. :)

Samim time, karta za ovaj koncert ce biti i vise nego prihvatljiva, objavicu je kad bude i poster spreman. :)

Ako me ne izneverite za ova tri koncerta do kraja godine - sledeca ce biti jos bolja, obecavam!

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam fan, ali svaka cast na ovome, mozda cu se i pojaviti.

 

@Nocturno

Posto vidim da si trenutno najaktivniji organizator metal koncerata, moze li se s tvoje strane ocekivati i nesto sto ne spada u ekstremni metal, tipa prog, power, heavy...? Cisto da znam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili da najavi SVE BENDOVE OVOGA SVETA pa da se festival i ne odrzi, kao Tera Njesra promotions. ^_^

 

Svaka cast za ovo, ja nisam ni znao, sad sam video, ovih dana uzimam kartu za Immolation/Marduk, a ovo je sledece.

 

Jebes Prodidzije i to, nema se para za isprdjivanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1345481859' post='2563809']

Drago mi je da vam se svidja sto ce do kraja godine biti jos koncerata. Iskreno, hocu ovu lenju nasu publiku da nateram da prestane da hejtuje i da dignu guzicu i pocnu da posecuju koncerte. :)

Samim time, karta za ovaj koncert ce biti i vise nego prihvatljiva, objavicu je kad bude i poster spreman. :)

Ako me ne izneverite za ova tri koncerta do kraja godine - sledeca ce biti jos bolja, obecavam!

 

Bravo majstore!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretprodaja karata krece 20.09. u Felix Shop-u, Sremska 6. Tel: 011/2636-914Svi koji zive van Srbije, karte mogu rezervisato preko e maila:

 

[email protected] i [email protected]

 

 

NOVI DIZAJN INFEST MAJICA U PRODAJI!

 

Cena je 800 RSD. Narudzbine preko maila [email protected] ili preko FB stranice http://www.facebook.com/infest.serbia

 

 

mmmmmm.jpg

Edited by Infest
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...