Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

I pametovanje kako smo nevaspitani i ne umemo da navijamo, kako je on prosao i video sveta za razliku od nas paora balkanskih. Nepreuzimanje odgovornosti za ocajne rezultate, vec cekanje da istekne ugovor do kraja i marne se jos koji dinar, itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze Sreto, trebalo je tada Mihu ostaviti za selektora, ono u Zagrebu mu jeste minus ali smo pod njim i licili na nesto, sve posle toga je realno kurac

dosao je pred Drezden, prolece 91, svet nije video takvu levicu kakvu je on imao

secam se onih srecnih vremena kad nije bilo prenosa na tvu nego se slusao radio i Mijajlo Kostic

izgubila je Zvezda tada na penale od Partizana zbog Mihinog promasaja, Omerovic mu je odbranio ali cini mi se jedva je ostao ziv kad ga je pogodila lopta

sa druge strane ne znam je li mu Klinsman oprostio ona rebra 98'

za repstaciju dok je igrao mu se stosta ima zameriti, onaj auto gol protiv svaba, crveni protiv slovenaca kad je bio najgori medjutim izlaskom je pojacao ekipu

ahahahah ima i ona anegdota o pljuvanju jeremisa zbog nadja jer mu je psovao majku srpsku pa se miha pobunio jer je ovaj djarma haahhaahha

sve u svemu svasta se o njemu moze reci ali covek  je legenda, borac, pobedice on ovo sranje, nema predaje

 

 

i naravno dubok naklon za ljudinu za sve sto je uradio u vreme nato bombardovanja a posebno ultimatum da nece nastupati vise za drzavu

u slucaju da se ne demantuje njegova pristupnica SPS-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

što jes jes, Mihina selekcija čak i kad je sranja pravila bila je interesantna a mislim i da mu nisu mogli poturati bukve za prodaju toliko

bolest je valjda izlečiva, ipak je to Italija a ne Srbija, mada mislim da se neće vraćati u klupski fudbal al mogo bi selektorski

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, darkonet said:

ahahahah ima i ona anegdota o pljuvanju jeremisa zbog nadja jer mu je psovao majku srpsku pa se miha pobunio jer je ovaj djarma haahhaahha

 

Ko zna zašto je tu zelembać radio. Hrrrk. Koliko se setjam, Nađ je otpao u zadnji čas sa spiska putnika za SP.  Toliko mu je teško palo da je izlomio klupske prostorije gde ga je zatekla neprijatna vest.

Sliniša, sine Miho, izbori se. Istina, nisam te gotivio kao igrača, niti kao čoveka, ali izdrži makar zbog prelepih ćerkica... koje bih čerečio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najogavniji bio u ovom dresu intera...hahaha jebo vas nadj - Adi šampion nežnosti. .a posle izmakljao ženu

Za repstaciju najvažniji mu je onaj zgoditak u slovačkoj za sp 98

Možda je trebao da isprebija Vijeru

A verujem da najviše zali za Stimarom 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...