Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Mislim da bismo mogli da nastavimo da igramo utakmice u Novom Sadu. Nije bilo zvizdanja himni, zvizdanje Stojkovicu svedeno na minimum i puna podrska reprezentaciju svih 90 minuta.

 

Inace ne bih izdvajao nikoga kad je ovakva pobeda u pitanju, ali Kolarov je prosto neverovatan igrac. Drago mi je sto je konacno postigao gol u reprezentaciji, zasluzio je. Tadic takodje odlican.

 

I Bane kapitencina dakako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Марковић ме изненадио,одиграо је одлично. Једино ми је Фејса баш био неприметан.

Али трагично је колико ми не знамо да навијамо за репрезентацију. Те Косово,те Шиптари,те Толе,те Дража... Нисам чуо ниједну песму подршке репрезентацији. Ужас. Али и овако је много боља подршка него у Београду.

Edited by El Karnisero
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naučili bismo, kad bi nam češće davali povoda.

Uglavnom, baš mi je drago da sam konačno i uživao gledajući reprezentaciju. Par utisaka - Tadić je prebrz i "proaktivan", pre svega za svoje saigrače, ako se nauče da ga prate, da reaguju na prvu, da utrčavaju u prostor i da ne dave loptu prijemom i korakom unazad, biće mnogo bolje. Sulejmani ima ubičalki instinkt, oduševila me golčina, iako je kačila lopta protivničkog igrača. Bambi mora da nauči da "kliza", ne može doveka da nabada po ledu i da beži kad "čovek je u šumi". Ima čovek predispozicije, ali mu fali svrsishodnost.

Aca (parafraziram): "Tošić i Tadić, da smo u nekoj drugoj zemlji, sutrašnji naslovi bi glasili - ubistveni tandem T'n'T." Kod nas ispada TT sindrom, dodajem. : )

Smrt fašižmu, živela Srbija!

p.s. Tole, Lopove!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Марковић ме изненадио,одиграо је одлично. Једино ми је Фејса баш био неприметан.

Али трагично је колико ми не знамо да навијамо за репрезентацију. Те Косово,те Шиптари,те Толе,те Дража... Нисам чуо ниједну песму подршке репрезентацији. Ужас. Али и овако је много боља подршка него у Београду.

 

Sad ti i navijanje smeta. Šta je sljedeće, redari?

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...