Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Мени је ово најгоре првенство које сам гледао.

Горе и од оног са вувузелама.

 

Ti si lud jebote.

Prvenstvo je do jaja, utakmice odlicne (sa par izuzetaka), golova pun kurac...

 

Slazem se sa Kokijem definitivno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

sudario se čovek :haha:

 

al to će biti samo kazna u repki, ne u klubu, a boli ga uvo, prošli Žabare

 

koji ludak, i prošlo prvenstvo branio rukama gol pa prošli, koji lik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto toliki hejt? Covek jeste mentalno nestabilan kad mu takve akcije padaju napamet ali realno daleko od toga da je ikoga iole povredio zaista sa tim svojim grickanjem, a fala bogu gore ga za to kazne nego ove nogolomce. Sve u zaru borbe, samo je on lud covek pa tu dodaje i nesto sto ne bi niko drugi, ali ako moram da biram izmedju vanserijskog spica koji ponekad malo gricne nekoga i odlicnog odbrambenog koji ponekad malo polomi nekom nogu ili ga lakta u facu ill sutne nogom u grudi (dejong, pepe..) radije bih ove druge zabranio. Uostalom, ja cenim da je on popio jace od Kjelinija nego sto ga je gricnuo. E sad, ako ustanove da ima besnilo, to je vec druga prica.. :mhihi:

  • Upvote 2
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad zevas u True Blood temu.

 

Ne volim True Blood. Pogotovo mi je antipatična ona plavušica što je glavna u seriji.

Priznajem jedino Bram Stokerovu ekranizaciju od pre dvadesetak godina sa Entoni Hopkinsom i Geri Oldmanom.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

suki prođe čitavu seriju bez da ga primi u bulju... a zaslužila je. iritantna kučka anitalenat.

 

nego,

meni je oke prvenstvo. u poređenju sa onim smor festivalom u nekoj tamo africi, ovo je milina.

a za penale će morati nešto da se menja u budućnosti, polako gubi smisao fudbal sa ovakvim sudijskim kriterijumima i glumačkim umećima špic igrača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...