Jump to content

2013.07.10-14. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* EXIT (R)evolucija


Chicken Little 420

Recommended Posts

A sta ako mi se ne gledaju Nick Cave i Prong, nego samo Moonspell, i ako treba da platim i put i nesto za jelo, pa nije 2990, nego malko vise?

 

Btw, je l' to jeftinije nego sto je bilo ranijih godina ili je isto?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta ako mi se ne gledaju Nick Cave i Prong, nego samo Moonspell, i ako treba da platim i put i nesto za jelo, pa nije 2990, nego malko vise?

 

Ne može tako da se gleda, jer je festival u pitanju. Neko bi gledao i Moonspell i The Prodigy i Kejva, a neko ništa od toga, pa to ne menja stvar.

A cena ne može da se projektuje prema cenama prevoza i hrane, jer niti svi dolaze iz istog mesta, niti se festival održava u nekoj divljini, već u jednom od dva najveća grada ove države.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne može tako da se gleda, jer je festival u pitanju. Neko bi gledao i Moonspell i The Prodigy i Kejva, a neko ništa od toga, pa to ne menja stvar.

A cena ne može da se projektuje prema cenama prevoza i hrane, jer niti svi dolaze iz istog mesta, niti se festival održava u nekoj divljini, već u jednom od dva najveća grada ove države.

 

Ti si nesto pogresio...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne mozes tako da gledas, jer je festival u pitanju. Zasto ne bi platio kartu 2990? Nije mnogo za The Prodigy, Prti BEE GEE, Eyesburn i Anu Popovic.

 

po tvojoj logici bi za svakog posetioca trebala da se računa posebna cena jebiga

Share this post


Link to post
Share on other sites

po tvojoj logici bi za svakog posetioca trebala da se računa posebna cena jebiga

 

I ti si nesto pogresio...

 

Ja sam rekao zbog kog se meni ide, i koja je moja situacija sto se tice para, puta itd, nigde nisam rekao da treba da mi neko proda kartu za jeftinije pare ili da mi plati put i sendvic zato sto mi se ne gledaju svi bendovi koji dolaze na festival... a Kuruz je nesto pogresio, pa sam nastavio da se zajebavam...

 

 

Ulete Lou xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eo kad pomenuh kritiku, jedan normalan metal bend ceo festival, ukinuli metal stage i zamenili ga DROBENO stage-om. Mislim, isao bih ja i na Erica Prydza, i Urbana, i Fetboja, ali :evotigana: za Drobeno stage.

 

 

Pitah nesto na prosloj strani, ali je Kuruz nesto pogresio, zapoceo novu stranu pa nisu ljudi obratili paznju...

Jesu cene karata iste kao prosle godine ili je ove jeftinije? Ne mogu da se setim koliko je bilo.

Evo podebljao sam jedini bitan deo, za sve one koje boli kurac da citaju :*

 

Kuruz samo čitao, pa shvatio da mu nedostaju delovi. Bitno da nešto napiše.

 

Pa da, vazno da ima 2464623523 postova, stub

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...