Jump to content

Hotline Miami


Demon Seed

Recommended Posts

Igrao sam Smash TV, na raznim konzolama i kompjuterima, i u raznim inkarnacijama. Poslednja koju sam pikao je bila za ps3, u 3du, potpuno isti fazon kao i originalna igra, osim što su oružja bila neka laserska i raketna sranja, jedna od retkih co-op igara za 4 igrača. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Moguće, za neke nivoe mi je trebalo i po 10-tak minuta da pređem. Izgubih na oštrini. :cry:

 

Na 23 nivou sam, nadam se da je kraj blizu, i moram priznati da mi se ne sviđa sama priča trenutno, previše likova, koji ne požive baš dugo. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na početku su naglasili da nam se kraj neće svideti. Smanjio sam očekivanja. :bigblue:

 

Ali mora im se odati priznanje, ceo drugi OST sabiva, i sjajno su dizajnirali meni, na uzoru kaseta, odma me udarila nostalgija, kada lupim pauzu i krene sneg i izađe meni sa eject opcijom. :wub:

 

Edit:

Upade Lou, dont mix frogs with grandmothers. please. :haha:

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Toliko su ga zakomplikovali da je jedina opcija za rasplet ostala atomska bomba :haha:

 

Acid trip je jebao kevu, sa sve pesmom, zlo.

 

Ja sam dok sam igrao bio u fazonu kako je igra baš duga, i sve vreme sam imao utisak da kraj nije blizu, i onda kad se završila bilo mi žao što nije duža xD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Taman traje, da su nastavili posle onakvog kraja...

Da bih bolje ukačio priču, isčitao sam i 5 stripova, pa su mi sada neke stvari malo jasnije.

Kada gledam iz ove perspektive, nisu trebali da ubace one sporedne likove, tipa henchmen-a i Jake-a. Zauzimaju prostor ostalim likovima.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...