Jump to content

Hotline Miami


Demon Seed

Recommended Posts

Iako jednostavna, igra je sjajna. Kult, svako bi morao da je proba. Takođe, jedna je od onih gde polupaš sve oko sebe kad pogineš po hiljaditi put. A onda pogineš opet.

 

Soundtrack je legendaran. :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odustao, i to josh zimus, naishao sam na nivo u kome mi nijedna maska nije pomagala, a nisam hteo da se nerviram :haha:

 

Oo

 

Ja presao pre par dana za jedno popodne, sve mi krivo bilo sto nema dalje.

 

видим да је још пар њих имало исти проблем, али нигде решења.

 

Kazu ljudi po commentima da probas reinstall .

Pogledah i druge torrente, pominje se ta greska tu i tamo i na drugim linkovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, radio se neki DLC, pa resili da naprave ceo nastavak, nadam se da ce da ispostuju contentom, ovoj bih jedino zamerio sto je kratka.

Kad bi mu zbudzili neki random generator staza, neki survival ili tako nesto, moglo bi da jebe kevu.

 

Ja ne znam sta je moj brat ovde instalirao, bas cu da ga pitam, jedan jedini bag nisam imao dok sam igrao na ovom kompu, a instalirao sa neta na drugom mestu, i tamo mi izbacivalo neke greske i nudilo mi da klikcem valjda nesto send/ignore/cancel, jebem li ga sta, 3 opcije su bile, ja sam kliktao ignore i nastavljao da igram bez nekih promena... To je sve od bagova sto sam vid'o.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se skoro zabavljao igrajuci ovakvu vrstu igre. Pokupila je sve najbolje sto je mogla od filma Drive, Grand Theft Auto grafiku i atmosferu, synth 80s muziku. Dopada mi se sto je teska, kako se sve blizim kraju, neprijatelja ima sve vise i postaju neumorni, na kraju treba da se izplanira kako ce se izvrsiti kolektivni masakr. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...