Jump to content

Tableti


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

To je ono što još moram da proverim. Tablet je donešen iz Beča pre 2-3 dana a još uvek nisam uhvatio vremena da proverim šta se tačno događa. Kako mi je rečeno, povremeno se gasi/restartuje sam od sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Неће да ради тај усрани eReader, небитно да ли је пдф или епуб.

Остало све шљака.

 

Јебе ме што не могу ништа да хватам преко таблет срања, па сам зато мислио да има нека цака око тог eReadera.

Но, снаћи се морам. Хвала у сваком случају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jel' neko dolazio u kontakt sa onim kao toboz nasim tabletom?cifra je vise nego povoljna s' obzirom na specifikacije,a i da se ne lazemo radje bi kupova nesto na cemu pise' tesla nego xiaomi i kompanija

 

mada bi volio da su nekako nagurali bar amd a4 umjesto intel prevaranata al' bar nije arm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vele ima tehnomanija,komtrejd,win win i sve inace altijevo.a ako je xiaomi zajeban bend na osnovu dva telefona i par pristojnih slusalica pa sve mu jebem.znam i ja da nije nase vec da je vesa prevara izdilov'o sa kinezima,intelom i ostalim prevarantima nesto,ali dok je na akciji da jebe oca/oca odlican velju for mani,ako je izrada icemu,sto nevjerujem,jer je ipak to vesa prevara pa zato pitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, xiaomi je vec godinama jak(iako nije najveca kompanija), samo se sad probija na svetsko trziste pa se cesce cuje za njega.Niko se vise u svetu ne sprda sa kineskim kompanijama poput xiaomi, thl, tcl(alcatel), huawei, oppo...to sad vazi samo za one kineske kopije samsunga, ajfona, htc-a i sl.Ove brendirane firme su presle u prvu ligu odavno.

Otprilike su sekta ko Apple(redovi za kupovinu, CEO kult aka dzobs, rekord u prodaji, prave ekosistem...).Ali stoje iza svog proizvoda, puna podrska, fluidan ko neksus, nema bloata, nedeljni update, zato sad svi toliko pricaju o njima.Inace njihovi premium modeli kostaju koliko i vrhuske sljamija, htca i sl..al u svetu ce ici pod nazivom "mi".

A imaju i oni tab, neki mi pad, nvidia tegra k1 nova ga tera, za samo 240 dolara("samo" jer ima masineriju premijum tableta)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti malo manje popularni proizvodjaci imaju nekvalitetnije komponente i baterije i mnogo se greju. imaju ocajne audio izlaze. ekrani nisu nikako na nivou epla i samsunga. tako da nije bas to sve isto.

od tih sto si naveo mislim da je jedino huawei stvarno klasa.

Edited by Čarli
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...