Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Primili bismo isto dva komada, ali bismo ih natrpali. Ne kazem da je trebalo skroz se otvoriti, a daleko od toga da je trebalo prepustiti igru ovoj brazilskoj papazjaniji. Cele godine i kompletne pripreme igramo napadacki, onda dodju pretkvalifikacije i useremo se necijeg budzeta, jer avaj, fale nam rezultati. Da smo igrali svoju igru dobili bismo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa covece, o tome ja pricam, aman. Da li si gledao protiv Napretka? Ili Valete? Ljudi su dobili dve sanse veceras manje vise i utrpali nam dva gola.. da smo se skroz otvorili dobili bi MNOGO VISE. Rendulic je solidan kada je na svojoj poziciji i u formaciji, ali oni brazilci mogu da trce oko njega i to na noznim prstima. Cinjenica, mogli bi da uvalimo jos koji gol posto i bugarima odbrana nije jaca strana ali mislim da ne mirise na dobro otvaranje dok ne sredimo jedan krsten stoperski tandem. Cinjenica, prvo poluvreme je bilo sranje i tu jesmo igrali pre-jajarski, ali drugo poluvreme je bio odlican pokazatelj da moze i pametno da se igra bez srljanja i da se dobije rezultat. Na kraju krajeva, imamo uzasno spore stopere i jako brze napadace, logika nalaze u najmanju ruku balans ako vec ne defanzivnu igru, ono sto je Bozovic forsirao u vecini Zvezdinih tekmi je prosto suludo.. zato smo uostalom i pukli prosle godine ono 5-0, seti se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manje vise slazem se sa iznetim cinjenicama, samo sto ja drzanje lopte ne bih nazvao srljanjem. Jajarica se i odnosila na prvo poluvreme i negazenje grogiranog protivnika. Cemu pojacanja, ako ces protiv neke kante od kluba, bez namere da vredjam Ludogorec, da se valjas, a Kahriman da izvodi bekovsku po dva minuta. Seljanija. Kahriman je degenerik, nikada ga nisam voleo.

Edited by Sreta
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda se slazemo skroz, pogotovo za Kahrimana..realno moze u neku ruku da se smatra i polovicnim krivcem za oba gola sa svojim pajserskim izletanjima u prazno. Jbg, kapiram da su previse respektovali Bugare pa su se usrali a u poluvremenu su ocito shvatili da nemaju razloga za to. Sad se jedino bojim da ne podlegnu i oni atmosferi na Mari, ali mislim da ovi bugarinjosi ne znaju sta ih ceka, pa ce pre njima noge da se odseku. Videcemo, ali ako uspemo da igramo bez jajarenja i glupih gresaka ovi objektivno nemaju sta da traze.

Edited by Eidolon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno sam pricao da je Katai doktor za nasu ligu ali vazda ce se javljati razne Tag Hoye, Andjusi i picke materine da opljunu. Zalim sto im nismo utrpali i treci gol, fizicki smo bolje pripremljeni od njih, vec su u 70. minutu lipsali "Bugari". Primili smo pravi bugarski - grobarski gol, samo oni umeju onako s ledja da ga zavuku ali opet i to je legitimna opcija. Odbrana nesto bolja ali i dalje najgori deo tima. Sto se revansa tice, dublja mi je strepnja od nade, pritisak prolaska i 50 hiljada ljudi nad glavom nikad se nije dobro zavrsavalo po nase klubove. Ako ih u prvih 20 minuta utakmice ne nabijemo tesko cemo proci, Bugari su to a njima ne treba verovati.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bugarski projekat ništa neće učiniti ako ne bude koknuo ovo s 5:0 u revanšu, u inat pokemonima sa severa. Cenim da ih neće biti više od 10 000 u kopu, ali svejedno, ludogorska zastava će se tamo pobedonosno vijoriti.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леп резултат за цигане.

Нисам гледао јер сам по савету Кокија прешао на ИПТВ.

Коки је лепо осетио кад ће СК узети цигане, па ми је дојавио да на време променим оператера.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pregršt laičkih komentara na ovoj temi. Trebalo bi vas poslati u večernju školu Nedeljka Kovinjala, kako biste bili obučeni da polemišete o ozbiljnim stvarima i adekvatno baratate stručnom terminologijom.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve stoji, ali onaj kašalj direktno u mikrofon, onaj glas čoveka koji je Maderu upio svakog svojom moždanom ćelijom, pa konstatacije tipa "lopta do Širera, a ovaj do Širera, i Šireru nije bilo teško da pogodi nebranjeni deo mreže", to je čist nastup istorije.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...