Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

jbg Majore, ne funkcionise tu nesto kako treba, nazalost

ako Barsa za 180 da 0 Juventusu onda nema sta ni da trazi ove sezone

 

ali i dalje ono sto igra Juventus je meni golo govno, ne volim takav fudbal

 

Kakav strucnjak jebo te bog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нека је добио, није ни требало да игра нити да буде ту.

 

Лемију сам већ понудио новце и Видала за Манџукића.

За миран Дом.

 

Vidal? To je ovaj sto je zabio jedini uredan gol za Bajern u dvomecu? Drugi najlepsi koji je zabio Bajern je onaj Ramosa.

 

Prihvatam ponudu oberucke. Jos vam i posaljemo Pjacu na rehabilitaciju, za dz naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, ovde si u pravu, glupo s moje strane da ono sto igra bilo koji klub i njegovu taktiku nazivam golo govno...to sto se meni ne svidja je drugi par cipela

 

jednostavno ne mogu da volim najveca govna koja je seria a ikad videla...niko tako dobro ne namesta kao oni

posle njih nazalost dolazi Milan, pa Roma i Fiorentina

bilo je tu sexy fudbala 96, 97 i 98. godine ali to je to

 

nemoj samo da mi kazes da si zaboravio onu blamazu protiv rahmetli Perudje u poslednjem kolu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brat Kjelo i Bonuci bogocevi, Bufon otac bogoceva. Da brani jos 20 godina rec ne bih rekao.

 

Ustasini svaka cast, trci i ima ga svugde, ali svejedno neka se tornja u bajern. Vidala nazad dovla moj.

 

Debeli Pipita uleti mu kita, Alves Dani uveli mu po strani.

 

Kaze Lalovic pre koju godinu LEMI NEZNALICE OD TOG TVOG BONUCIJA BICE KARA...eno ga sada lalovic pise tekstove o polufinalima sa 5 ekipa.

 

I da, alal vera Alvesu, ovu polusezonu igra ko u najboljim danima ali svejedno jedan je Lihstajner.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Kaze Lalovic pre koju godinu LEMI NEZNALICE OD TOG TVOG BONUCIJA BICE KARA...eno ga sada lalovic pise tekstove o polufinalima sa 5 ekipa.

 

 

Сваке недеље напише нешто о Смедереву. Не знам шта се дешава са њим, неке чудне ствари...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacijent je pisao kako je neki tamo Pargo bolji od Spanulisa, čovek je promašio profesiju,....a mogao je da piše o nekom tamo horoskopu, a mogao je i da bude majstor, ali to nije lepo,.... ma turim vas...

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

наставници, интелектуалци!

 

стара дама ће освојити ово. онако како доликује и приличи чичи.

 

каталонски нарогушени пацов >>>> португалска шехерезада из 1001 мадридске ноћи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...