Jump to content

2014.02.23. *Dom omladine, Beograd* Napalm Death, Hatebreed, Nadimač


Lou

Recommended Posts

hatebreed sam gledao nekoliko puta, svirali sa unearth nekoliko koncerata ove i prosle godine. meni su oni uzasan bend ali nije normalno koliko su popularni i koliko publike imaju u americi i evropi. mozda su sabani ali to sto rade rade do jaja i super su uzivo. imaju veliki respekt od metal i hc publike svuda.

 

ja napalme mnogo volim nostalgije radi (gledao sam sa burazom live corruption na vhs-u pocetkom 90-ih), ali sam ih gledao nekoliko puta uzivo i uvek su zvucali katastrofa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa...to je bio onaj open-air festival (Summer-...nesto;u basti/otvorenom delu Petefi Carnoka),ako se dobro secam.

Testament jesu tad svirali pre Cradle Of Filth,al mi se cini da su bili u svojstvu co-headliner-a.

Nije bio festival. Bio je solo koncert Cradle-a. Sećam se zbog postera. Ja bio tada na ekskurziji, motao se nešto po gradu, naletim na taj poster i bio u fazonu... wtf? :D

Testament su skoro bili predgupa Lamb of God-u i Killswitch Engage-u tako da se ne gleda koji je bend kultiniji i sl. nego ko prodaje više albuma.

 

http://metalinjectio...ge_Tour2013.jpg

Baš tako. Zato sam i spomenuo Testament i Cradle kao primer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srpski metalac je čudna sorta... Na temi o Amorphisu, koji je pop bend, nema loše reči, a popljuvaste Hatebreed i Napalme ni krive ni dužne...

 

нико није пљувао ни Хејтбрид ни Напалме, само смо реални у констатацији да су Хејтбрид керов курац за Напалме и да је нереално да буду хедлајнери

 

поздрав за поп бенд

Share this post


Link to post
Share on other sites

zašto je nerealno? zato što Hatebreed postoje već skoro 20 godina, prodaju desetine hiljada albuma i trenutno su najpoznatiji bend na svetu u svom fazonu?

 

aj sjašite već jednom sa tog kvlt konja kao da su vas sve majke rodile u Repulsion majicama, kao deca ste.

 

uostalom, Jare, ti bi bar trebao da znaš jednu važnu lekciju iz istorije kulta ;)

 

Integ_Hate1.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

U Mađarskoj su karte 4900/5500 HUF. Za nijansu skuplje nego kod nas....

 

Za nijansu skuplje nego kod nas, al' zato im je standard za 20 "nijansi" bolji nego kod nas. O tome se radi.

 

Mislim, cijene karata u pretprodaji kod nas su ajd i ok, za neki skup/dobar/popularan/poznat bend ove lige i ovog ranga je, po meni, plafon dati 2000-2200 din, ali sve preko toga je nerealno i skupo za nase uslove. Kad vidim za Iced Earth na ulazu karta ce biti 2900 din... pa ne sviraju u Areni jbt.

No dobro, dok ima ovih pretprodajnih cijena, jos je i ok nekako.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za nijansu skuplje nego kod nas, al' zato im je standard za 20 "nijansi" bolji nego kod nas. O tome se radi.

 

Mislim, cijene karata u pretprodaji kod nas su ajd i ok, za neki skup/dobar/popularan/poznat bend ove lige i ovog ranga je, po meni, plafon dati 2000-2200 din, ali sve preko toga je nerealno i skupo za nase uslove. Kad vidim za Iced Earth na ulazu karta ce biti 2900 din... pa ne sviraju u Areni jbt.

No dobro, dok ima ovih pretprodajnih cijena, jos je i ok nekako.

 

U kojoj Mađarskoj je standard 20x puta bolji!? :D For jur informejšn, prosečna plata im je 50-100 evra veća od srpske...

 

Kukao bi da se još uvek cimaš u Peštu ili Beč na svirke, kukaš zbog cene karte od 2000 din.... Ko bi vama udovoljio.... Stvarno, srpski metalac je čudna sorta.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

Ne kukam za cijenu od 2000 din, nisi dobro razumio.

Ako je tacno to za madjarske plate, onda ok, imao sam predstavu da je razlika u odnosu na nase plate drasticnija.

Kad smo vec kod ovog paketa bendova u Madjarskoj, ne znam da li ce kod njih cijena karata i dalje rasti ili nece. U svakom slucaju, 4900 HUF je za nijansu jeftinije od nase pretprodajne cijene, a 5500 HUF je opet jefitnije od nasih 2500 din.

Bilo ovo kukanje ili ne, to mu je racunica.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

razumem ja ovakav stav kad je neki mator bend predgrupa nekim trendi sranjima koja su od sinoć na sceni, ali Hatebreed je mnogo više od takvog benda samo ste vi suviše subjektivni da to ukopčate :D

 

A ti razumi da ocigledno ljudima, ukljucujuci i meni, puca kurcina za te redneck ispljuvke, sta god bilbord liste i ostalo tebi prikazivali.

 

Znaci:

 

Хејтбрид керов курац

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije do Bilbord listi

prosto ljudi sviraju dugo, kvalitetno u svom žanru i imaju puno fanova

 

nekom je Pantera đubre, drugom Sunno)))), trećem Hatebreed

uostalom, ako se momci iz Napalm Death ne uzbuđuju, nego idu na turneju sa ljudima koji su ih pozvali, ne vidim gde je problem

  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Mogu napalmi da budu stari ko kerov kurac,ali kad se mladji kerov kurac kao što je hatebreed prodaje 10x više i privlaći više publike,normalno da će ga stave za headlinere.

 

To ti je isto ko kad bi se pitali zašto će pićke pre izabrati mene nego ovog Angelystora.Odgovor je prost,ja izgledam ko Lorens od arabije,a on ko Hari Poter nakon masturbacije.

 

 

 

a i stalno pominje kurćine neke.

  • Upvote 11
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekom je Pantera đubre, drugom Sunno)))), trećem Hatebreed

uostalom, ako se momci iz Napalm Death ne uzbuđuju, nego idu na turneju sa ljudima koji su ih pozvali, ne vidim gde je problem

 

Kako si me ub'o sa 66% uspesnosti sa djubrenjem :]

Ovo drugo ne kapiram, koliko cesto citas izjave bendova tipa "We can't believe we are going on tour with those fuckers. Don't come, please.". Sta si hteo da kazes? :D

 

Mislim, evo ga i Iced Earth na turneji sa Volbeatom, sto je isto uzas. I Possessed je svojevremeno bio predgrupa bese MHeadu, sto je jos gore od svega ovoga. Poenta je da ne morate da ste dosadni sa time da ubedjujete kako je HB neko glavno mudo za sve kada nije.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...