Yesterday at 10:14 AM1 day comment_3125334 On 3/24/2026 at 2:31 PM, azal said:norveska def ima najbolju prog rock scenu trenutno, ne moze niko da im prismrdijos jedan primer:https://majorparkinson.bandcamp.com/album/valesa-chapter-ii-viva-the-apocalypseSlušao sam ovo ovih dana, dosta lud bend. Ima krindž momenata naravno kad previše odu u neki loš weirdo trip ali baš su sve i svašta nabacali u ovaj novi album ide meko i fluidno. Bolji mi malo Moron Police ali i ovi su baš zabavni, posebno kad odu u neke 80s vode. Report
Yesterday at 10:20 AM1 day comment_3125335 On 5/6/2026 at 11:58 PM, HellAwaits said:Kaleidobolt, vesela finska družina ponovo jaše.Prva je možda pomalo kliše, ali prava zabava počinje već na sredini druge. Okej, cepidlačim. Meni uživancija, naročito ovako krasno usnimljen banj.https://kaleidobolt.bandcamp.com/album/karakuchii ovo izaslo, tek sam sad video koliko kida omot Edited 22 hours ago22 hr by azal Report
1 hour ago1 hr comment_3125355 eh, zabavno je ali je skoro skroz u beer drinking garage rock fazonu, nema onih prog/psych upliva sa proslih par albuma. ime albuma je valjda slogan Asahi piva, tako da kad uparis to i omot, pravac je jasan. Report
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.