Jump to content

Recommended Posts

Nije loše ovo, slična priča kao Imperial, samo je jasno da idu na to da pesme budu još kraće i direktnije. Očigledno rade na refrenima, pokušavaju da budu više catchy i prijemčivi masi. Nije ovo više progressive, doduše, ima malo alternativniji vajb, i sigurno vuče neke uticaje koji nisu baš iz moje sfere, tako da nisam siguran na šta liči i šta bi trebalo da bude, nek' mi neko pomogne. Ali šta god da je, zabavno je. Favoriti: Fortress, naslovna, poslednje dve. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se od reci do reci sa izrecenim gore, pesme sve direktnije ali earwormova je tona, komercijalno ali sa stilom. Neka ih, samo neka guraju, lepo im ide.

Ovaj album im je ono sto je Evergrey imao sa Monday Morning Apocalypse imo, ali ovi su jos popularniji izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet su izbacili isti album kao prethodna dva, sve iste fore, identična formula samo još manje interesantno i vrlo konvencionalno. Neki malo bogatiji nu metal rif na početku onda ide groovie strofa kakve smo već čuli od njih 100 puta i onda sve pare bacaju na refren pa koga ulove. Tu i tamo neka solaža na isti kalup naravno kad je očekuješ, farba uvek ista. I po koja baš bland balada. Imam utisak kad god treba malo da zagrebe vokal da će ćelavi da se usere. Neću da lažem, mene i dalje ovo zna pomalo da odradi ali kad ponavljaš jedno te isto stalno onda nije ni malo uzbudljivo. Lagano postaju Disturbed ovakvog zvuka. Ako ništa, makar ih je sad teško pomešati sa bilo kojim bendom, pronašli su se u ovome i mamuzaju do daske, a na početku su bili klasična kopija.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to mi je jedini plus ovog benda, sto su bar uspeli da pobegnu od tool/opeth kopiranja. 

takodje je bend koji sam najvise slusao bez da sam zeleo.

Tidal mi konstanto pusta kao autoplay sugestiju kad se zavrsi neki album i ubacuje ih u svaku jebenu playlistu. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...