Jump to content

Horrendous


Јарослав

Recommended Posts

Sta znam, meni uopste nije standardan melodeath vec kao sto sam pomenuo u opisu proslog kanalisu te stare originalne 90's bendove na svoj nacin.

A i da je melodeath ceo album na kraju pa i neka bude (ne bih se bunio) jer je zanr mrtav vec dugo, red je da ga neko vrati na scenu.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam vec neko vreme ovaj Horrendous, ali nisam hteo da komentarisem dok ga ne cuju i drugi. Pa, posto je procureo, da kazem da je meni ovo ubedljivo najslabiji njihov album. One mracne atmosfere sa The Chills je ostalo u tragovima (nije je ostalo uopste), na albumu skoro da ne moze da se cuje ni jedan jedini zao death metal rif. Previse je sve ispeglano i melodicno, prvi put od kada slusam Horrendous sam svesniji svirke i tehnikalija nego onoga sto se svira. Pustio sam juce The Chills, pa ovaj novi - kao da je drugi bend u pitanju. Valjda sam i pod utiskom Cruciamentum-a koji mi je paralelno u rotaciji sa ovim, ne moze Anareta ni da mu prismrdi. Smor, a bas, bas sam voleo Horrendous...

Edited by Towards The Inevitable

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, posto je procureo, da kazem da je meni ovo ubedljivo najslabiji njihov album.

 

Ala ce im ovo biti hladan tus posle one omiljene recenzije za prosli album :mhihi:

 

Nisam jos poslusao album ali ti kazes da je greh to sto nisu vise death metal ni zli, nemam nista protiv te promene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlsusah i ja novi, misljenje mi ide od odusevljenja do ne znam sta da mislim :haha: napustaju death metal sto rece Srdjan ali meni to nije losa stvar jer albuma kao npr Cruciamentum ima brdo a ovakav je jedan jedini. Album je jos apstraktniji i melodicniji od prethodnika tako da cu morati bas da legnem i da se skoncentrisem ali ima dosta materijala za koji sam se odmah zakacio i video potencijal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...