Jump to content

Masterplan


Earendil

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Elem,novi Masterplan je sve bolji i bolji na svako slushanje...novi vokal se ekstra uklopio u bend i po meni jako vishe fituje nego Jorn..."I'm gonna win" cje vrlo uskoro po mojoj proceni postati najvecji hit Masterplana....jednostavno pesma je VRH!Takodje,"Keep me burning" mi je definitivno sada u top 5 pesama Masterplana!!!

 

Odlichan album svakako!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem,novi Masterplan je sve bolji i bolji na svako slushanje...novi vokal se ekstra uklopio u bend i po meni jako vishe fituje nego Jorn..."I'm gonna win" cje vrlo uskoro po mojoj proceni postati najvecji hit Masterplana....jednostavno pesma je VRH!Takodje,"Keep me burning" mi je definitivno sada u top 5 pesama Masterplana!!!

 

Odlichan album svakako!!!

 

Odlichan album indeed..no meni se nekak sve manje svidja sto ga slusham...dobar je ovaj DiMejo..kak vec se zove..al nije on Jorn, ne taj kvalitet. I'm gonna win je i meni postao favorit albuma uz Call For The Gypsy..pored toga jos bih izdvojio i Warrior's cry i jedinu Ulijevu ovde Masterplan..al nema ovde pesama kvalieta Black in The burn, ili Crystal Night, Soulburn..svejedno solidno ostvarenje i jos uvek se radujem da vidim Rolanda i ekipu, i nadam se dobrom izboru pesama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm... pa ja sam ga noćas skinuo, ne znam kako ga nema... Biće da sam ga uzeo u poslednji čas :mrgreen:

 

Elem, preslušao sam album jednom, više mi se dopada nego Aeronautics, i drago mi je da su se "okrenuli" više ka poweru. Kad sam čuo prvu pesmu baš mi je bilo toplo oko srca, tačno se čuje da je Roland radio pesme ;)

 

I'm Gonna Win je stvarno najveći hit na albumu. Ona početna tema mi je u glavi ceo dan, a kapiram da će biti još nekih nedelju-dve najmanje :mrgreen: Izdvojio bih još i Call the Gypsy, Keeps Me Burning, Take Me Over i paljevinsku MA! STER! PLAN! ;) već vidim na koncertu ponavljanje ovog refrena u neodgled :mrgreen:

 

I fenoemalan izbor pevača! Ukoliko neko nije čuo njegov rad sa Riot-om, neka nabavi fenomenalan Sons of Society album. I najnoviji (snimljen pre nego što je prešao u Masterplan ako sam u pravu) takodje nije loš, mada nisam imao vremena da ga pažljivo preslušam. U svakom slučaju, u pitanju je mnogo ekspresivniji pevač nego Jorn, a opet Coverdale-ova škola tako da ima sve što je Masterplan tražio od pevača i još melodičniji pristup nego pre.

Edited by Lordring

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...