Jump to content

Pozdrav !


NeiskusniMetalac

Recommended Posts

Ako ne zeznu sa penom, onda je previse razblazeno, a to je vec mutljavina vlasnika da dobije na kolicini.

 

Ovaj pabic gde sam cepao paulaner salvator ima samo egzotiku koliko izvalih(sve sto nije budjavi hajneken, amstel, i ostalo sto moz' se nadje u maksiju je egzotika. :mhihi: ), jesu cene malo jace, al bolje jedan salvator nego cetiri jelena.

 

 

Kafa turska samo u kafani za 70 i kod kuce, kafici neka puse sa deterdzent grand kafom

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dave

pa, u principu, da, kreteni su ispripovali da ce bolje da zarade kad kradu poslodavca (jer je to kradja piva) nego kad dobiju dobar baksis, iz prakse nije tako, dobiju otkaz i to je to

@tazl

zapanjujuca cinjenica ne direktno vezana za to sto su stoka je da sam od x kafica u kojima sam radila naletela na x*2 vlasnika/menadzera koji su masinci

jos jedan od razloga zbog kojih ne idem na taj fakultet vise

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jedini koji je na mene ostavio onako... khmmm... ne baš pozitivan utisak, je onaj Metal Man. Posle ga je Smorock stavila za moderatora, pa mi je šok bio još veći. Naravno, ubrzo se pokazalo koliko mi je instinkt bio racionalan, pošto on kao mod ništa pozitivno nije doneo.. u stvari.. čim je dobio "titulu", zaboravio je na forum.

Naravno, to ne znači da je loš čovek.

 

 

Ja sam mod na mesto za muzicare i berza, i njih redovno odrzavam, cistim, mergujem postove za prodaju diskova (da bi bilo pregledno) i niko se nije zalio na mene,

A to sto nemam 15 000 postova, ne pisem na temama najlepse zene sveta, random i sve i svasta, nema nikakve veze sa mojim raodm kao moderatora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...