Jump to content

Pozdrav !


NeiskusniMetalac

Recommended Posts

ličnim upoznavanjem sa Jumetalcima uglavnom shvatiš da su uživo deset puta tiši i mirniji nego na forumu

što je vrlo razočaravajuće

 

Šta znam, ja sam na forumu generalno fin (retko kome odbrusim, ili se posvađam, jedino ako je neko baš smrad.. i te stvari), uživo baš i nemam previše dlaka na jeziku, ali ima smisla to što kažeš.

 

Ipak, ima ljudi koji su zaista ono što jesu... evo nekih (i ne zamerite ako sam neke propustio):

Teša - taj je još luđi uživo, nego na forumu. Prostodušnost iz njegovog srca i oka prosto plene. Nemoguće je ne zavoleti ga.

Sisus - otprilike kako sam ga doživljavao na forumu, to je to. Odmeren kad treba, neodmeren kad treba, momak na svom mesu u svakom pogledu.

Gaga - Sisusova devojka. Isto što mislim za njega, mislim i za nju, osim što mislim da ona nikad nije ni neodmerena.

Prince - On je ono, istina, mnogo tiši uživo nego na forumu, malko čovek treba da mu čupa reči iz usta, ali i to više volim, negp razne lažne galamdžije.

Grobodan - Nisam sa njim ništa konkretno pričao, ali je jako pozitivan utisak ostavio. Pozitivac. Vidi se da je čovek koji zna šta hoće, i šta jeste.

Mita - što neko reče o njemu: takva avangarda se retko viđa.

Smorock - urednica naša. Iako se ne slažem sa njenim načinom vođenja foruma, devojka je na svom mestu. Trudi se, bori se, radi, ne prenemaže se.

Imaginos - Politički se ne slažemo ni 1%. Ali kao ortak, uvek je pomogao, bio gde treba. Jednom sam mu zatražio uslugu, i ispoštovao me bolje nego mnogi sa kojima se politički slažem 99%. Čovek ne mrzi. Čovek je vredan. Hoće da pomogne. Malo li je?

 

Jedini koji je na mene ostavio onako... khmmm... ne baš pozitivan utisak, je onaj Metal Man. Posle ga je Smorock stavila za moderatora, pa mi je šok bio još veći. Naravno, ubrzo se pokazalo koliko mi je instinkt bio racionalan, pošto on kao mod ništa pozitivno nije doneo.. u stvari.. čim je dobio "titulu", zaboravio je na forum.

Naravno, to ne znači da je loš čovek.

 

 

Inače Kuruze, ne znam šta očekuješ pri tim okupljanjima? Ja sam sam prilično ekstrovertna ličnost, što znači da umem da galamim, kad osetim da treba. Ali ipak, kada se nađeš na okupljanju, mene su lično uvek nervirali oni koji, na silu, galame. Ja recimo, nikada ne bih galamio u tim prilikama. Jebiga, dođeš, upoznaješ se sa ljudima, čuješ njihovo mišljenje. Galamljenje bi značilo da ne želiš nikoga da čuješ. Značilo bi nezrelost.

 

Voleo bih da upoznam:

- Hefesta: i čujem priču, iz prve ruke, kako je jebati na -17.

- Lemija; da dogovorimo konačno kada se ide u oslobađanje Srpske Krajine.

- Kuruza: da vidim koliko se po njegovoj ideji razlikujem od foruma do realnosti

- Lua: da ga konačno argumentima uništim uživo, a ne samo na forumu. Da vidimo njegovu psihološku analizu mene, nakon njegovog uništenja.

- Dimona: Da vidim zašto ima Luoštine u sebi, i da li to može da se popravi (ujedno i da ga odvalim u Mortal Kombatu)

- Faprila (slušajno je ovde zadnji, jednog od prvih bih voleo da ga upoznam). Iako imamo različite stavove, mislim da može svašta ponešto da se nauči od Faprilka. Recimo da je fazon ko sa Imaginarnim.

 

Eh da...

 

I Talvija bih voleo da upoznam.. da kukamo zajedno uz doom.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo te, koliko sam ja na ovom forumu, jel ima 11 godina?!

 

upoznao sam ovde neke ljude sa kojima se i dan danas druzim i to cesto. mada preko foruma vrlo retko komuniciramo, zato sto retko i dolazimo. neki od njih vise i ne svracaju...

 

 

 

@dark elf

svaki put kad prodjem kroz novi sad razmisljam da te zovnem na mob i proverim da li si raspolozen da sednemo i popijemo nesto. i svaki put to ne uradim, i posle mi svaki put bude krivo. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,evo ja se unapred izvinjavam ako sam omanuo podforum.Nisam znao gde da se predstavim,dakle,zovem se Lazar,dolazim iz Valjeva,od skoro sam poceo da slusam metal(Metallica,Iron Maiden,Slayer,Exodus,a u poslednje vreme Testament,koji mi je najjaci bend do sada što sam cuo. xD Srdačan pozdrav svima ! :D

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

salvator je baš prejebano, a klasično kod nas i preko veze nema. nama uvoze neku vodicu.

 

Znaci ista prica kao za becks..Prvi gutljaj salvatora mi bio na granici ogavnog.Reko zajebah se krvavo...medjutim svaki novi gutljaj sve bolje i bolje, i drzalo svezinu do kraja.

Jbt kad je u jednom pabu veci izbor nego na beer festu. :mhihi:

 

 

Ulazi Vic u prodavnicu i kaze prodavačici:

-Daćete mi jedno nikšićko, ču mene meksičko, nikšićko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najružnije pivo kod nas trenutno je Staropramen i odmah iza toga Jelen

Inače, na taj Staropramen sam posebno kivna jer obrukaše češka piva, najbolja na svetu

Kad nema Erdinger i Pauliner, onda Lvenbroaoa ili Amstela

Sve ostalo KRŠ

 

Može i Efes ne bunim se

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...