Jump to content

Doživljaji sa koncerata


Talvi

Recommended Posts

Mislis, ide po koncertima i smara ljude za to? Moguce :haha:

E i kad smo vec kod Slayera, secam se i da je tada Steva/Jaroslav isao okolo i zickao od nas pare, iako je jaje vec imalo pare za kartu

Sto je najgore, mislim da sam ga tada i upoznao. :)

Edited by Џрк
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Exodusu na prvom taktu Bonded by blood dobijem lakat u nos, pišala krv prve dve pesme.

 

realno, nisi mogao pogodniju pesmu da ubodeš za tako nešto

 

btw, kad podseti na prvi Vital Remains, zamalo da probijem nogu na onu ogradu što je stajala uz binu, pošto se u jednom trenutku srušila i oni nogari se okrenuli na gore

 

ima li neko sliku gde se Meda polugo zakucao u nekog gospodina što puši/pripaljuje cigaru? Mislim da je to najjača slika koju sam video na yumu

 

šta će ti slika, samo odeš na svirku na koju i on ide, videćeš istu scenu 1/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni kučke na fakultetu kažu da ličim na Džejmija Olivera i pitaju me čime ću ih na'raniti

 

a što je još smešnije on identičan Mike IX iz Eyehategod, pa eto ako ga neko zna :haha:

 

Je l' imao dugu kosu i undercut?

Jedan pacijent koji izgleda slično tome je smarao ljude na Sepulturi, nasrtao i gurao se, da započne tuču, ljudi ga iskulirali a obezbeđenje ga izbacilo posle nekog vremena :D

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par sati pred koncert Theriona u decembru 2010. spletom okolnosti obreo se, zajedno sa Grobom i Defunctusom, za istim stolom sa Thomasom Vikstromom, Johanom Kolebergom i njihovim roudijem, u danas nepostojecem ribljem restoranu preko puta SKCa. Sjedili smo s njima 20ak minuta i malo pricali. Thomas mi rekao kako on nista ne zna o nasim prilikama, ko su Srbi, ko su Hrvati, ne konta ko je tu ko, ko je tu koga, itd. :)

 

U junu 2003. bio vjerovatno jedini iz Republike Srpske u organizovanom prevozu iz Sarajeva na koncert Iron Maiden u Zagrebu. Usao bez problema u Hrvatsku sa onom old-school licnom kartom Republike Srpske, sve sa dvoglavim orlovima i cirilicom. :)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neša voli da govori metal muzičarima da su gej, kad je Belphegor svirao s Nile u Skcu posle certa blejimo mi napolju i prilazi Helmuth da mi traži cigaru, Neša mrtav ladan mu kaže "Helmuth you are gay" a on onako tužno odgovori "ok"...

 

Posle trećeg Gardijana slikamo se on i ja sa Hansijem i kaže Neša Hansiju "Hansi let's do the speed metal photo" i nas trojica se fotkamo namršteni kako stežemo nevidljive testise, stradao mi hard pa nemam više fotku :/

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna od boljih zajebancija kad smo išli na Big 4 u Sofiju, vozač nije mogao da nađe parking sat vremena i raja krenula da menja pesme bendova koji nastupaju prikladno, tipa

 

parking of death, parking to the kingdom of the damned

 

master master where's the parking that I have been after

 

ali vrhunac kad je nastala tišina u jednom momentu i samo se prolomi

 

I WAS BORN FOR PARKIIIIING

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle svirke u Gunu 2011 oktobra meseca sedela je ekipa od 15 ljudi na stepenicama iza zgrade koja je prekoputa Guna. Nalih se pivom, balantajnsom i Bogdanovom rakijom, kulminacija je da sam se kuvao u sebi kao buktinja pa zavrsih go do pasa, krecem da urlam.

 

Pa onda Igor Loncar kaze Ljudi ne brinite, Meda ce da nas sve razveze kuci kolima, a neki Medin drugar udari Medu po ledjima a mucenik se stroposta sa stepenica koliki je dug i ovalan.

 

Vreme da se krene na jutarnji voz, Mikica Podzemni hteo da prati nasu drugaricu do zeleznicke, posle 50 metara se okrenem ka njemu pijan i kazem: Mikice hvala sto si nas pratio, ajd sad kuci u Pancevo.

Poor guy. :-( Samo je onako pogledao tugaljivo i pozdravi se sa nama.

 

Onda sam u vozu pokusava da bljuvam, rigao, pricao nepovezane nebuloze, a moja devojka me vodi na prozor od voza da se nadisem svezeg vazduha. Kad smo naleteli u Vreoce od mirisa uglja jos mi bilo gore.

 

Stigosmo Bogdan i ja u Lazarevac, ispovracao sam pola francuskog sendvica kojeg sam pojeo, dok se ovaj manijak cepao od smeha. Jebajga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da pricam celu pricu samo cu napisati da sam sreo likove iz To/Die/For ispred SKC-a kada sma hitao kuci i zamolili su me da ih slikam. Kada sam to uradio, ponudili su mi da me stave na spisak za cert. Odbio sam iz razloga.... sjebao sam kurac pola sata pre toga kod bivse i bio mi je krvav i zavijen u maramice. Jbg, bilo mi je trulo da im kazem razlog... :(

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje što sam sa tobom doživeo je kad nam je Borko držao predavanje o Satani preko puta Guna :blek:

 

Jbt, jel to tad bese? Ili mislim da je to bila neka druga svirka u Gunu.

 

Elem, da Borko Jagodinac je pricao o Satani, bio dva meseca u manastiru da bi upoznao neprijatelja, pitao da li znamo sta su velikoskimnici i maloskimnici.

Na kraju je meni saputao kako Isus nije zlo, Isus je dobar i odgovor na sva pitanja sveta leze u Pitagorinoj teoremi.

Za vreme ovih predavanja i saveta je praznio votku.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^kad smo kod pijanih nebuloza - takataaa!

 

Ceo kamp na Brutal Assaultu 2012 je uvek u gluvo doba pocinjao sa TAKATAAAA! I onda se tako dovikuju Cesi, Slovaci, Poljaci i ostali ludaci. Mi Sorabi smo im dovikivali SAKATA,SATANA itd. :D

 

A kad su Mikicu oni Cesi uveli u sator i pokazali mu kilo eksera u raznim bojama? :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da pricam celu pricu samo cu napisati da sam sreo likove iz To/Die/For ispred SKC-a kada sma hitao kuci i zamolili su me da ih slikam. Kada sam to uradio, ponudili su mi da me stave na spisak za cert. Odbio sam iz razloga.... sjebao sam kurac pola sata pre toga kod bivse i bio mi je krvav i zavijen u maramice. Jbg, bilo mi je trulo da im kazem razlog... :(

 

Fali nam podforum Ljubav & Sex, pa onda na njemu tema ''Povrede na radu'', da nam ispričaš šta si to radio :haha:

 

Ima jedan stariji gospodin za koga se priča da je slomio kurac o maloletnicu, zvani Mića Kostur.

 

ja sam teo didem na taj Big 4

al štedeo za ino PFC gostovanje

oni dobili neke Jermene

jebi ga

 

Bitnije od kultnih bendova...

Treba ti zabraniti da postuješ na Metalika temi xD

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fali nam podforum Ljubav & Sex, pa onda na njemu tema ''Povrede na radu'', da nam ispričaš šta si to radio :haha:

 

Tema neka se zove "Ljubav i muda". ;)

 

Imam jedan dozviljaj kada sam ja nastupao u Torinu. Hajlajtovi pre koncerta: nije bilo papira u wc-u pored nekog kafica pa sam onako usran usao u kafic i uzeo one "nescaffe" maramice u kartonskoj kutiji i time se brisao [kartonom koji sam iscepao takodje] i da bi mi tokom tog procesa telefon ispao iz zadnjeg dzepa i zabo se u jebeno govno. Stajao je onako uspravno a ja sam bio sokiran kao da sam video mrtvu sestru! Obrisao sam bulju pa sam ponovo otisao u taj kafic i maznuo jos jedno "nescaffe" pakovanje maramica da obrisem govno sa telefona. A necu ni da pricam o tome da nisam imao gde da se okupam dva dana... Svrbelo me je dupe kao nikada. Tek sam se okupao kada sam se vratio u Veneciju. Neverovatan osecaj!!

[ko za baksuza, kada god sam negde van Srbije moram da iserem jebeni balvan i onda ne mogu da obrisem bulju!!]

 

Jel ima tema o sranju i slicnim divnim stvarima? :D

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...