Jump to content

Ronnie James Dio


darkonet

Recommended Posts

Jeli a ko je taj covek o kome govorite?

biggrin.gif

to se i ja pitam????? :? :? :roll:

http://www.ronniejamesdio.com/

DIO je heavy metal legenda.Pevao je u rainbowu sabbathu a na pocetku u elfu.Solo karijera jako uspesna.Najbolje pesme sa sabbathom--hevan and hell , neon knight , mob rules , sign of the souther cross ,sa rainbowom-catch the rainbo itd.a za solo karijeru najbolje pesme su mu-holy diver , rainbow in the dark , the last in line itd...Mnogo dobar pevac!!!

LEGENDA!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi salio sam se bre malo dali stvarno mislite da neznam ko je dio? smile.gif)

Najbolji album po meni ej Holy Driver i smatram ga jednim od boljih u metalu...

E da da li ej neko gledao mozda spot PUSH???

Na pocetku kao dva prosjaka na ulici sviraju na giarama Heaven And Hell i dolazi Dio i kaze ima da predju nesto u fazonu an emol ili tako nesto uglavno mnogo jaka fora bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da da li ej neko gledao mozda spot PUSH???

Na pocetku kao dva prosjaka na ulici sviraju na giarama Heaven And Hell i dolazi Dio i kaze ima da predju nesto u fazonu an emol ili tako nesto uglavno mnogo jaka fora bre.

 

Gdje? Gdje? Gdje, kad je bio taj spot?! Tell me! TELL ME!!! To moram da vidim... Pjesma je... ZVEK!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da da li ej neko gledao mozda spot PUSH???

Na pocetku kao dva prosjaka na ulici sviraju na giarama Heaven And Hell i dolazi Dio i kaze ima da predju nesto u fazonu an emol ili tako nesto uglavno mnogo jaka fora bre.

 

Gdje? Gdje? Gdje, kad je bio taj spot?! Tell me! TELL ME!!! To moram da vidim... Pjesma je... ZVEK!!!

da.......reci gde.......aj brzo!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli a ko je taj covek o kome govorite?

biggrin.gif

to se i ja pitam????? :? :? :roll:

http://www.ronniejamesdio.com/

DIO je heavy metal legenda.Pevao je u rainbowu sabbathu a na pocetku u elfu.Solo karijera jako uspesna.Najbolje pesme sa sabbathom--hevan and hell , neon knight , mob rules , sign of the souther cross ,sa rainbowom-catch the rainbo itd.a za solo karijeru najbolje pesme su mu-holy diver , rainbow in the dark , the last in line itd...Mnogo dobar pevac!!!

LEGENDA!!!!

 

Elf ??? Jel to onaj bend gde je sa Diom svirao i DI MAIO????

 

ili se on bese zvao Wizard...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Iznenadjuje me da ima nekih koji nisu culi za Ronnia... to je jednostavno pjevac kome najvise lezi heavy metal muzika... rasturo je u sabbathu, takodjer u rainbowu, solo karijera odlicna.

 

Neke najdraze pjesme ovih grupa su mi bas zbog njega: heaven and hell, sign of the southern cross, ariel, cathe the rainbow, temple of the king...

 

the world is full of kings and queens who blind your eyes and steel your dreams!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

DIO... definitivno vrh metal pevaca. Mada je ova tema suvisna, jer ne postoji niko ko moze reci bilo sta suprotno, a da je objektivan.

Covek sto je stariji, to bolje peva...

Od Rainbow, pa preko Black Sabbath do solo albuma - peva savrseno !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...