Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Mala Teodora je uzela srebro iz mate, pa ne spremam ja klnke za dvojku ili trojku, nego vam pravim novi svetski poredak. Ponosan sam... Jeste da sam ja uzeo zlato u njenim godina, ali pogledajte me sada.... Pijem i kucam po forumu SW-u da je najlepsa ikada.

Osecam nalet nergije skoro kao da bih mogao da uradim nesto i sa svojim zivotom... Da su mi ostale beleske sa olimpijada, garantujem da bismo bili prvi...

 

DOK CIGANI TREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEBI PEVAJU

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ли је овај Фајгељ реалан :haha: :haha: :haha:

 

Vi stvarno padate na ovo? :D

 

Fajgelj je poturen od strane vlasti, da bi ga kao osuđivali zbog napada na Jankovića i malo ispali fini pred izbore. A, istog tog Jankovića su na najgori način napadali mesecima.....

 

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=02&dd=27&nav_category=11&nav_id=1101561

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok bre pa sta je on kriv samo je bio stecajni upravnik kad su ojadjena sva moguca preduzeca.Mukica

 

Svi koji znaju nesto o tom Radulovicu ali neke ozbiljne stvari a ne ko vi sto ga znate iz medija i svidja vam sta vam plasira,svi do jednog su rekli za njega da je najobicniji hostapler.

  • Upvote 2
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuj bio stečajni upravnik prosperitetnih preduzeća pa ih on ojadio :haha:

 

Ja npr ne znam Radulovića lično ali par ljudi koje dobro znam i koje cenim a koji su uz to i vrhunski stručnjaci u svom poslu su imali prilike da ga upoznaju i kažu da je dobar lik.

 

E sad kontam da ti likovi znaju ozbiljne stvari koje mi neozbiljni smrtnici ne možemo da saznamo, a sigurno nije iz Kurira, Telepromptera i Informera. Teška priča.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu sta da se razbije :haha:

 

Radulovic je u ovoj zemlji niko i nista i on nece imati ni 2 posto podrske.To cete vi da glasate za njega sto ni rodjene majke ne bi branili a kamoli svoju zemlju.

 

Nakrao se taj para na vreme pa usao u politiku kad su se otkrile neke stvari.

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu sta da se razbije :haha:

 

Radulovic je u ovoj zemlji niko i nista i on nece imati ni 2 posto podrske.To cete vi da glasate za njega sto ni rodjene majke ne bi branili a kamoli svoju zemlju.

 

Nakrao se taj para na vreme pa usao u politiku kad su se otkrile neke stvari.

 

nije za tebe ni Marijan Risticevic :pivopije:

 

mada blizu si tog nekog nivoa poimanja, stanja i pregnuca

Edited by Fapril ethereal
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste Faprile,zamisli da ti ne zivis u Srbiji pa ti bi bio Faprile do sada najveci um koji je ikada hodao na ovoj planeti,nego te ovi Srbi seljaci sjebali,nece da glasaju za Radulovica majke im ga njihove.

 

Iz tih preduzeca su izvucene tako velike pare da je to smesno i raspravljati se o tome,to svi znaju,a Radule je tada bio stecajni upravnik.To se radilo tako sto su razni biznismeni kupovali za smesne pare ta preduzeca pa prodavali sve zivo sto se moglo prodati.Sva ta preduzeca su imala i svoje restorane i zemlje itd..itd..Sve je otislo i sada jedini Radule bio posten tu. :haha:

 

A za Vucica ce te svakako svi da glasate jer ce on da dobije vase glasove.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz tih preduzeća se pare izvlače decenijama i nemoj misliti da to nije stalo sada

 

može da dobije tvoj glas, kao i glas svih ostalih koji sede na internetima i palamude kako ništa ne valja i kako niko ne valja, pa će sada da teraju neki inat, misleći da će tako da urade nešto protiv ove balavurdije

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...