Jump to content

Najlepše žene u svijet


Fapril ethereal

Recommended Posts

Quote

Bišćanka Asima Sefić sa neobičnom lepotom, jedna je od najlepših devojaka na svetu...

Crvenokosa devojka s plavim očima iz grada na Uni, nedavno je od strane BrightSide, youtube kanala, koji ima 37 miliona pratilaca i sedam milijardi pregleda, proglašena jednom od najlepših devojaka sveta, sa neobičnom lepotom. Kombinaciju ovakve boje kose i očiju ima tek dva posto ljudi na svetu.

May be a closeup of 1 особа

Ja mislila nešto fejk jer mi izašlo na fejsu na nekoj bezveze stranici, kad ono stvarno izBosne 😁https://www.instagram.com/asimasefic/

Edited by Antikristina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nađe se

Ovako lepih ne baš, ali poznajem par riđih ljudi sa plavim očima iako je u Srbiji retko... Jedna školska drugarica ima ćerkicu bukvalno iste takve kose i očiju kao ta ženska, samo je još mala da ima tolike pege, a bukvalno niko u familiji joj nije tako narandžast

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Srbin Hamza said:

gde je tih 2% ljudi na svetu? 150 miliona ovakvih? 

ja sam sreo možda troje u životu

 

:haha:

Statistika vs ja sam sreo, obožavam ljude koji više cene anegdotalni dokaz od statistike...

Mark Tven pjanica "lepo" rekao: postoje laži, notorne laži i statistika... I odneo pobedu. Jednom meri, triput seci, samo jako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimone, nije ni čudo što nikako da diplomiraš ;)

argument će ti prevedem: test tvrdi da svaka peta osoba u Evropi ima crvenu kosu i plave oči. Pa vala ako sam sreo troje takvih jel to znači da na Šarplanini živi samo 15 ljudi i da sam većinom sretao ovce?

P.S. "obožavam ljude koji više cene anegdotalni dokaz od statistike" ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta, ti populaciju Kine i Indije računaš u svet? Nije ni čudo što ti diploma FPNa služi samo za yumetal...

~2% ili manje su gingeri na svetu, seru u članku za ginger + plave oči, dobro ti je zapažanje, lepo si statistički obrađival žene koje sretneš, svaka čast. Al' obradi ih malo i drugačije sem statistički 🤠

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mora se ići severnije za džindžere i po raznim Amerikama, slabo toga ima ovuda :haha:

btw mislim da ovaj tekst nije dobro preveden, jer kaže i ovako:

Less than two percent of the global population have ginger hair, that’s about 140 million people in total. Scotland has the highest number of natural redheads with 13 percent, Ireland comes in a close second with ten percent.

If you are a ginger with blue eyes, you won the golden ticket – according to our fun facts about ginger hair that’s the rarest combination worldwide and estimates show there’s only one million people of your kind around the globe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...