Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Nove racunarske tehnologije

 

sve ono sto ima smisla, u odnosu na RT koji je dosadan i zastareo. Visa bar ide u korak sa vremenom, to se mora priznati.

 

Visa elektrotehnicka, ili sad valjda visoka elektrotehnicka za ovo i ono, ima odlicnu razmeru praksa/teorija i predvidjena je za ljude koji vec rade, tako da je program predavanja kao i samo prisustvovanje na istom prilicno dogovorljive prirode bez posledica. I ja sam je zavrsila dok sam radila dva posla, dala sve u roku, dakle opusteno moze sve da se stigne.

 

Viša medicinska je odlična za one koji hoće da idu u inostranstvo

Tu bese ima neki smer za tehnicara radiliogije ili tako nesto? Posto je komsija sad otpalio u Norvesku a znam da je taj neki tehnicar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam racunarski smer na etf-u, znaci te ispite mogu da prebacim, c, paskal, strukture podataka, c++, one osnovne tipa matematike, fizika, verovatnoca popusicu za par komada tipa elektricna merenja, teorija elektricnih kola i tako neka sranja. Ne verujem bas da je srodno blisko sa avt - ako je to skracenica od audio-video tehnika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

blizu, audio i Tv tehnologija

zapravo je vise produkcija, i posao tehnickog vodjstva kontrolora signala na televiziji

 

ako si racunarski smer, imaces bas malo predmeta da das kao razliku. idi dok traj eispitni rok da se raspitas u studenstkoj da ti daj procenu, i obavezno se sastani sa profom koji je sef smera, on/ona uvek moze da ti namulja jos neke fore da ti skinu cifru.

Martin nije vise direktor, ne znam ko je sad, on je davao sakom i kapom smanjenje skolarine iz bilo kod razloga ako ga smarash, i ako si sa etf.

Share this post


Link to post
Share on other sites

blizu, audio i Tv tehnologija

zapravo je vise produkcija, i posao tehnickog vodjstva kontrolora signala na televiziji

 

ako si racunarski smer, imaces bas malo predmeta da das kao razliku. idi dok traj eispitni rok da se raspitas u studenstkoj da ti daj procenu, i obavezno se sastani sa profom koji je sef smera, on/ona uvek moze da ti namulja jos neke fore da ti skinu cifru.

Martin nije vise direktor, ne znam ko je sad, on je davao sakom i kapom smanjenje skolarine iz bilo kod razloga ako ga smarash, i ako si sa etf.

Hvala na informacijama kevo, ako prezivim Sibir koji sam planirao uskoro, bice i za skolarinu i za kurve u toku mastera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi, zavisi sta ko podrazumeva pod programiranjem, moze nesto da se nauci

 

moj bivsi cimer je imao fobiju od ves masine, a programer

po principu, ne zna on to da programira, da nesto ne zajebe

 

 

ergo sam ja vazda ukljucivala masinu umesto njega :haha:

 

@ Sreta

ono, posalji razglednicu sa medvedom i gulagom :haha:

 

za ostalo vidi potpis :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zavrsio VETS, dobra je skola, koga zanima moze dosta da nauci. Ima smer NRT za programere koji je dobar, AVT je za producente, dosta su dobri uslovi za rad. VETS ima inace i specijalisticke studije za ja mislim sve smerove, to je +1 godina studija a mislim da su odobrene i master studije, ceka se da dobiju akreditaciju, to ce biti 2 godine studija, znaci 3+2, cime ce se obesmisliti ETF jer ces dobiti isti stepen 50 puta laksim putem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako prezivim Sibir koji sam planirao uskoro, bice i za skolarinu i za kurve u toku mastera.

 

Bolja je Kuba realno. A blizu je i Majami.

 

Jebeš mikroelektroniku, matori.

Edited by vudun
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...