Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

nervira me to što prosto ne znam šta više da jedem

doručak je najveći problem, sve ideje smo ispucali

oću da umrem koliko mi se jedu mekike, popara, prženice i kačamak, muka mi je od svega što može da se kupi

ne znam da li da počnem sa pahuljicama, iako sam ceo život prezirao to

 

pre nekoliko dana sam popizdeo, izašao iz kanca u 5, otišao kući po boraniju i vratio se da to ručamo

dokurčio mi je roštilj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previse proteina prelazi u mast kao i secer na nivou jetre otuda i kamenje... u medjuvremenu proveri bubrege za svaki slucaj jer ako imas kamenje u zucki sigurno imas i pojacanu hiperfiltracijui i mikroalbuminuriju nekog stepena (ovo bi trebalo da ti urade pre operacije, kontam). Stvar je prosta proteini se moraju izbaciti, sve sto se ne ugradi u misic ili ne izmetabolise u jetri, bubreg izbacuje a to ga sjebava...

 

Pa nastavite da se rokate i da nabijate besmislenu masu... malo leti zucka, posle lete bubrezi i dijaliza, bas super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta je najgore

pre dve nedelje smo svi iz kanca imali pregled u Medigroup-u

meni tamo rekoše da se vidi da se odlično hranim :haha:

doduše, kaže neka riba da su njenu drugaricu nedavno odveli i Medigroup kad joj je bilo loše, a ovi zvali hitnu pomoć :haha:

 

 

musli i pahuljice jbt

pa kako to da jedem haha

 

u Žitište? :zuba:

 

eeeeeee da je sreće, sad bih tamo ručao zelenu čorbu i paradajz salatu :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nervira me to što prosto ne znam šta više da jedem

doručak je najveći problem, sve ideje smo ispucali

oću da umrem koliko mi se jedu mekike, popara, prženice i kačamak, muka mi je od svega što može da se kupi

ne znam da li da počnem sa pahuljicama, iako sam ceo život prezirao to

 

pre nekoliko dana sam popizdeo, izašao iz kanca u 5, otišao kući po boraniju i vratio se da to ručamo

dokurčio mi je roštilj

 

Sad sam se setila da mi je neko pominjao da ima neka ekipa koja radi kuvana jela za kancelarije tipa ketering, ali naravno na neku minimalnu kolicinu. Pa raspitaj se po kanc kako ti disu kolege. Mozda mogu i da nadjem neki broj.

 

Zaposlite domacicu hehe

 

Ja sam nosila... Hm, salate s pilecim belim, corbe pa podgrejem u dzezvi jbg, pilave... Priznajem nije nesto ultra mastovito ali sam se najbolje osecala kad sam nosila klopu na posao. Kod mene je varijanta mek ili pekara eventualno kinezi. Najgore moguce. Mada kinezi su ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previse proteina prelazi u mast kao i secer na nivou jetre otuda i kamenje... u medjuvremenu proveri bubrege za svaki slucaj jer ako imas kamenje u zucki sigurno imas i pojacanu hiperfiltracijui i mikroalbuminuriju nekog stepena (ovo bi trebalo da ti urade pre operacije, kontam). Stvar je prosta proteini se moraju izbaciti, sve sto se ne ugradi u misic ili ne izmetabolise u jetri, bubreg izbacuje a to ga sjebava...

 

Pa nastavite da se rokate i da nabijate besmislenu masu... malo leti zucka, posle lete bubrezi i dijaliza, bas super...

opet kampanja protiv proteina :haha:
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma imamo mi kuvano tu blizu, al opet nije to kao kod kuće

počeću samo povrće da jedem

 

 

pa lako haha

ujutru se jedu jaja ili pica ili Mek ili sendviči, peciva itd

oko 1 ide džigerica ili pilav ili piletina ili pasulj sa kobajom, neki gulaši, mućkalice šta već

pa oko 5 palačinke iz Amiga ili rolovano iz GoodFood-a ili se ode do nekog restorana

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprdačina

 

@ Mac

 

uzmi u obzir da kolega i ja koji se tako hranimo imamo 115, odnosno 100kg

jedino na šta ne mogu više ni da pomislim su Kinezi i ona njihova jela

 

Sve jedno, prepolovi kolicinu, pa opet....

 

Meni se nesto prijeli kinezi. Al ne znam de ima. Pre bila luda kuca ovde blizu mene pa su donosili, sad nema... Ne eksperimentise mi se, s njima kad se zajebes baaas se zajebes

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...