Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

A ja volim i peceno prase. Evo sad dobismo jedno sa sela. Bice par puta da se pece da nam mine zelja... Al ne kapiram sto to iskljucuje tikvice???

 

 

Plus!

 

Sanjam o danu kad će u našim supermarketima moći da se kupi ovako nešto. Samo pokupiš i nosiš na posao. A ne, ja stalno svraćam do pijace ili teglim od kuće, pa kombinujem voće i povrće, pa gledam da li je dobro kombinovano... Pa u blender ili ne... Ovo je banja.

freshfruit.jpg

fresh-fruit-image-source-630x471.jpg

 

Ima u merkatoru, cini mi se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Talvi, šta ti je tebra? :haha:

 

valjda što zapravo imam svinje i učestvujem u celom procesu uzgoja/svinjokolja, pa kad posle svega dobiješ to meso na tanjiru, nije ti baš neki merak :D

 

kad se nagledaš svih govana, glista, loja i iznutrica dok ti ono stigne na sto, sve te tikvice i čuda se čine kao sama ambrozija :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima u merkatoru, cini mi se!

 

U Pa ima u Rodi i u jednoj radnjici u blizini koliko hoćeš gotovih salata, ali nije usput.

 

Treba da se udam za dva meseca, pa sam počela da nosim svašta kod dragog u zamrzivač. Pre neki dan spremao svinjetinu, kaže da mu je mirisala na jagode :haha: I sad ne smem ništa više da donosim. Ili da kupim svoj zamrzivač :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...