Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Ovo moze u blamove ili u sahrane, vreme radnje danas.

 

Nosio pare curinoj familiji umrla baba kaze ostali bez kinte znate kako to ide.

I idem ja u drugi grad to da odnesem, vozim se u kombiju a put katastrofa bude mi muka nesto se izvalim napola vec krepan i...tako sam izgubio novcanik sa 7-8k i dokumentima i karticama jer nije bio u kombiju (izlazio da propustim neke posto sam bio do vrata pa je napolju nekako zavrsio garant)

Onda treba platit voznju. Pokusavam da izbegnem da vozacu nosim pare od curine kuce nego kao mi se dogovaramo ja cu njega telefonom ali odjebe me naravno.

Onda sam trazio da mi daju pare da platim to ali i druge pare da idem taksijem po gradu na tu lokaciju gde sam ranije bio izasao da pogledam na ulici.

Na kraju sam sam tako izdeprimiran zaspao na dacama.

Ali sam se izvukao jer kao idem u policiju da nesto prijavim pa su mi se smejali tamo jer sam stvarno otisao, kao ako neko odnese...

Edited by Čarli
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aluzija na Narkodepreov stajl. Steta sto mu se to desilo i ja saosecam. Buduci da mi je neki djene-djene forumas, necu mu dati vatrenu podrsku, samo sporadicno.

Ne daj se boljima, gorih i nema.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo moze u blamove ili u sahrane, vreme radnje danas.

 

Nosio pare curinoj familiji umrla baba kaze ostali bez kinte znate kako to ide.

I idem ja u drugi grad to da odnesem, vozim se u kombiju a put katastrofa bude mi muka nesto se izvalim napola vec krepan i...tako sam izgubio novcanik sa 7-8k i dokumentima i karticama jer nije bio u kombiju (izlazio da propustim neke posto sam bio do vrata pa je napolju nekako zavrsio garant)

Onda treba platit voznju. Pokusavam da izbegnem da vozacu nosim pare od curine kuce nego kao mi se dogovaramo ja cu njega telefonom ali odjebe me naravno.

Onda sam trazio da mi daju pare da platim to ali i druge pare da idem taksijem po gradu na tu lokaciju gde sam ranije bio izasao da pogledam na ulici.

Na kraju sam sam tako izdeprimiran zaspao na dacama.

Ali sam se izvukao jer kao idem u policiju da nesto prijavim pa su mi se smejali tamo jer sam stvarno otisao, kao ako neko odnese...

 

Carli, vidi gde je neka ispostava (?) gradske cistoce za taj deo grada. Ja sam tako nasla dva novcanika jednom moj, jednom drugaricin. Neko nadje (ili ti je neko ukrao), uzme pare, baci u kantu novcanik (s dokumentima jelte..), cistaci nadju i sacuvaju, castis ih im 500 dinara al ne moras da se drndas da vadis nov licnjak...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...