Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Inekcije nekog b vitamina i ketonal naizmenično, mogao bi sam da se ubodeš al ne znam gde da nabaviš

Od masti kao malo pomaže onaj Deep Relief al ništa specijalno, ja sam to mazala uveče tek toliko da bih mogla da zaspim

 

@Mačka

Teško, ja evo nisam u bolnoj fazi pa opet ne mogu da podignem ispravljenu nogu npr, a o kojekakvom savijanju i uvijanju mogu samo da sanjam

 

Da li si probala? Joga se radi polako i osvesceno. U granicama svog tela. Ne moras se savijati i uvijati.

 

Zasto pominjem jogu jer odlicno alignuje prsljenove i rasiri prostor izmedju (zad ce doktorka da me bije, al ima tu nesto), i jaca misice koji drze kicmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam imao problem sa kičmom, nagovori me đevojka da odradim 5 tibetanaca i pozdrav suncu. Isto tako lagano, u granicama, biće mi bolje.

Narednih pola godine sam proveo po klinikama, terapijama, masažama, nadriljekarima koji su me istezali kao praćku, bolnicama, skenerima, druzeci se sa znojavim babama po Risnu i Igalu i vidio sam muda jednome đedu koja su virila ispod onih dugačkih bokserica.

Najteže od svega mi je palo što đevojku nijesam mogao da istučem jer sam bio polupokretan.

Ne joga.

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si probala? Joga se radi polako i osvesceno. U granicama svog tela. Ne moras se savijati i uvijati.

 

Zasto pominjem jogu jer odlicno alignuje prsljenove i rasiri prostor izmedju (zad ce doktorka da me bije, al ima tu nesto), i jaca misice koji drze kicmu.

 

Necu da bijem, joga i pilates vaistinu konza! :da:

 

mislim da je fora sa muskarcima i jogom sto ne umeju da se opuste, valjda mnogo zena oko njih na casovima, tripuju na svoju muskost, bem li ga. Ali ako se opustis i radis stvari kako treba... milina... Joga- DA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Melinda

ma radila sam ja vežbe i posle 50, čupa se to dok može

a od 35-40 daju mider, ako se ništa nije promenilo... e to je patnja živa, neviđeno sranje

@sw

e pa kul kad počne tako kasnije i kad nije velika krivina, jer preguraš još par godina rasta nekako uz vežbe i ok je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...