Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

ogavna je vizuelno, ogavno je kako će se baciti govno da pojede ako joj padne u boks, ogavno je ono skičanje, sve u vezi svinja je za zakonom zabraniti, skroz razumem muslimane i jevreje što se toga tiče

 

sa druge strane, koza je recimo životinja koju baš ne volim da jedem jer su mi lepe jako

 

ovce su mi gadne takođe, ali ovde njih svakako ni nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, svinja je najgadnija stvar ikad, i ziva i mrtva :haha:

ja sad skuhala corbu od povrca,ima li sta lepse

ogavna je vizuelno, ogavno je kako će se baciti govno da pojede ako joj padne u boks, ogavno je ono skičanje, sve u vezi svinja je za zakonom zabraniti, skroz razumem muslimane i jevreje što se toga tiče

 

sa druge strane, koza je recimo životinja koju baš ne volim da jedem jer su mi lepe jako

 

ovce su mi gadne takođe, ali ovde njih svakako ni nema

dr-dragan-van-sebe.gif

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne jedem svinjetinu već godinama. Što se tiče pljeskavica i ćevapa, isključivo jedem na mestima gde se koristi samo junetina.

 

Mada ja sam puno promenio ishranu u poslednjih n godina. Belo brašno uopšte ne jedem, isključivo spletino/ražano/heljdino/ovseno, a ponekad i integralno. Za doručak uglavnom jedem kiflice/štapiće/mafine od navedenih vrsta brašna, a ručak kako kad, uglavnom jedem kuvano i to ne preslano, masno uopšte ne jedem, punjena/rolovana sranja sam isto izbacio, kačkavalje, pohovano, mesne prerađevine (viršle, paštete i ostala smeća).

 

Kada jednom imaš problem sa zdravljem, vrlo lako izbaciš sve gluposti i osećaš se lakše kada pređeš na normalniju ishranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mhm, neverovatno koliko je hrana bitna a koliko ljudi to potpuno zanemaruju i uzimaju sve sto im padne pod ruku

ja se bas maximalno trudim da jedem sto zdravije, ali nekad prosto nemam uslova, ili ako mi je naporan dan ne mogu da izdrzim da jedem samo lagano :D i kuvano obavezno svaki dan, ne kapiram ljude koji mogu da zive bez kuvanog

i da, meni gazirano pocelo da smeta, cak i kiselu vodu sad redje kupim, kolu skoro nikad

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...