Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Drugarica u srednjoj: Baš ti je lepa ta braon senkica za oči.

Ja: Koja braon senkica?

:haha:

 

Eee, mnogo je još godina prošlo dok nisam shvatila da postoji šminka pomoću koje mogu da ne izgledam kao džanki.

 

Muškima je lako. Za prekrivanje ružnoće samo puste bradu.

:tongue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karmin obavezno, jer mi je boja usta previše svetla i to mi se ne sviđa?

Ostalo sve zavisi od toga koliko sam ružna u tom trenutku

Al zabavno mi je da se šminkam, i ove transformacije su mi wow, a najjače su mi kad ih radi ova ženska:

http://www.google.rs/search?q=goar+avetisyan&safe=off&client=ms-android-samsung&hl=en-GB&source=lnms&v=141400000&prmd=iv&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIt5uM3q7WxwIVBg8sCh2EBAvh&biw=320&bih=508

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali NAJJACI su oni dodaci sto se STAVLJAJU na bulju ispod pantalona, da zrtva pomisli kako imas dobru guzicu... i ono upoznas sojku u nekome klubu, hteo bi da je privedes, ona te odbije, ti se smoris, kad ono nije da joj se nisi dopao, nego morala, da joj se ne razotkrije apgrejdovana guza... Zabuna per multa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre ne znas, znas one umetke za kosu sto se turaju u rep? e pa guz verzija toga, dodatak stavis na guzu pa se preko obuces, da izgleda trcastije. u sred Kneza bila reklama za to pre x godina, ogromna reklama na onoj zgradi Albanija. zapravo 2007 ili 2008 god. Au ala se osecam matoro... a najgore tek dolazi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...