Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

When Alex boards a red-eye flight from New York to Los Angeles, he expects nothing more than another boring business trip. Little does Alex know that the plane itself will soon lead him on a life changing journey of erotic, gay passion.

 

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi nas realno boleo kurac da se izmesamo sa ovim imigrantima.Mislim skroz ono rasno da se ne prepoznaju vise ni oni ni mi.napravise se neki hibrid religija pravoslavlja i islama uvede se teritorijalna odbrana i svi kljove ili rogove da ugradimo..jebali bi hrvatima posle majku..i siptarima..

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi nas realno boleo kurac da se izmesamo sa ovim imigrantima.Mislim skroz ono rasno da se ne prepoznaju vise ni oni ni mi.napravise se neki hibrid religija pravoslavlja i islama uvede se teritorijalna odbrana i svi kljove ili rogove da ugradimo..jebali bi hrvatima posle majku..i siptarima..

 

necu da budem crnac

 

ocu da budem beo kao smrt neizbezna

Share this post


Link to post
Share on other sites

naterao si me da guglam

https://en.wikipedia.org/wiki/Chrislam

 

inace ima neki ludi hodža (ili šta je već) što predaje kako bi pravoslavci i muslimani trebalo da se ujedine protiv judeo-katolika... i da muslimani treba da vrate Istambul odn Carigrad hrišćanima i da se izvine za sve zločine itd, ima na jutjubu. žurka prava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...