Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Ako je dve radže ko jedna.

Ja sam samo 6 popio.

 

Mačko, ne zameri... to je stvarno trebao da bude veliki kompliment, Još veći je - eto taj anđeo.

Navijam za sve vas!

 

ET Dimone

Pored toga što si stalno na Ana forumu.. kako tvoj omladnac? Opali li ćaletu koji šamar jer si stalno neozbiljan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noga pomaže u pravljenju omladinaca, slažem se...

 

Vidi, ja tebe ne diram što si stalno pijan, nemoj ni ti mene što sam stalno na Ana forumu.

 

Omladinac je dobro, hvala na pitanju, sve po PSu, nije što je moj, al' mnogo je lep i pametan, priča četiri jezika, svira, i tako to, za još detalja me zapratite na ana.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pajo's only human

 

Ako je dve radže ko jedna.

Ja sam samo 6 popio.

 

Mačko, ne zameri... to je stvarno trebao da bude veliki kompliment, Još veći je - eto taj anđeo.

Navijam za sve vas!

 

ET Dimone

Pored toga što si stalno na Ana forumu.. kako tvoj omladnac? Opali li ćaletu koji šamar jer si stalno neozbiljan?

 

Elfe ja se vise zajebavam na svoj racun. Ne zameram nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Simone daj kvalitetne rasporave sa Ana. rs jerbo meni kao zeni te diskusije vise nisu ni smesne, znam da ozbiljno diskutuju o vecini stvari :haha:

 

Daj Melindo ne nasedaj, ne posećujem ana.rs... Osim kad ortak i ja uhodimo njegovu ribu sa lažnog naloga

 

@Paja: u je, zlo u očima moljca xD

Btw rekao bih da su to jaja a ne izmet

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste... Al ubi dete, lupa cim stigne, ovi ispod ce me sacekati u zasedi jednog dana.

 

Usput, ovi sto smisljaju imena za tepihe se opasno drogiraju.

Ime kolekcije+ime modela... Kombinacije ludilo

 

Moonwalk Sunflower

 

Welness Sand

 

Royal Nomadic

 

Silktouch Soul

 

 

....

 

Sta bi sa onim patosnicama koje si pominjala? Minimalizam konza!

 

Daj Melindo ne nasedaj, ne posećujem ana.rs... Osim kad ortak i ja uhodimo njegovu ribu sa lažnog naloga

 

 

Pih steta... nista lepse od kvalitetne diskusije sa muskom osobom o vrsti omeksivaca za ves i aparata za depilaciju :haha:

jos u solju da naucis da gledas lele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hristi, evo pitaj mene, mogu ja, evo ja bih, ako može ja! :D

Lenor Spring sam zamenio Silan Sensitive-om, što u kombinaciji sa Perwoll Black-om daje prijatne rezultate, evo posle 2. pranja.

Od aparata za uklanjanje dlaka koristim Rowenta mašinicu za skraćivanje viličnih dlaka :) Samopodmazujuća je, samo prebrišem 3% hidrogenom pre i posle upotrebe.

Mačkojzlo, ne znam baš za tepihe, verujem da si ovde već gledala: http://www.galerijapodova.com/

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji si ti car Bato :haha:

E vidis isti sam kombo imala sad se vratih na Lenor ali lavanda neka... ortakinje me teraju da predjem na Cocolino ima kazu nekog slatkog medu na ambalazi, ali nista im ne verujem :haha: uvek te zajebu sa nekom zivotinjom na slici...

 

Masinice nisu isto sto i aparati za depilaciju... samo smooth and silky :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...