Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Face Of Melinda

Recommended Posts

Ne znam na koga misliš, dvojicu sam naveo.

 

Jednom je neko ovde uveo odličan rezon - ako muškarac ima dugu kosu, zamisli ga bez nje i reci da li ti je jednako privlačan. Isto važi za bradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni deluje kao sirovina tako, mada je onako očigledan lumbersexual fazon, šta ga znam, nit' tamo nit' ovamo.

 

Činjenica je da će svi sa takvim crtama lica biti nakazni kao i Bajaga pod stare dane, akromegalija bolest najmilija.

 

Zasto? Jel i vi devojke zamisljate celave i s brkovima? :haha:

Druga stavka je besmislena, prva je česta misao, što da ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene ovog leta potpuna izdaja brade, cela faca glatko izbrijana i to redovno se gulim, svakih nekoliko dana, ušlo mi u naviku skroz.

 

deda je uvek govorio da se pravi gospodin brije svakog dana, krećem njegovim stopama polako izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni deluje kao sirovina tako, mada je onako očigledan lumbersexual fazon, šta ga znam, nit' tamo nit' ovamo.

 

Činjenica je da će svi sa takvim crtama lica biti nakazni kao i Bajaga pod stare dane, akromegalija bolest najmilija.

 

 

Druga stavka je besmislena, prva je česta misao, što da ne.

 

Nije besmisleno, bjutifikejsn :haha: al sto rece itf, ne.filozoforaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortakinja i ja gledale veceras Magic Mike-a :haha:

Nikad gluplji film, ali ono druzenje, zajebavanje i glasno komentarisanje su skorz bili na mestu :haha:

 

Lik se bavi striptizom da bi otvorio svoj ice-vream shop... pa jbte idealan muskarac! :haha:

 

llllll.jpg?w=978&h=652&crop=1

 

Ovome je glavni problem u filmu sto mu je polni organ predugacak... plus izveo scenu sa pesmom

Edit: cekam da izadje scena njegovog striptiza sa muzikom u pozadini, ne znam kako sam sinoc zaboravila na ovaj vazan detalj :haha:

 

JoeManganielloMagicMikeXXL2.jpg

 

Ovaj se razocarao u zivotu pa se vratio striptizu, mnogo devojcica u sali se uspalilo na ovog momka, meni je bljak, ali dobro igra :haha:

 

7db9967b3e6c7ef2fb8e41dcd9e7eac3.jpg

 

Ovaj je sladak, ali moj gaydar mi govori da navija za drugi tim...

 

Screenshot%202015-04-20%2014.45.58.png?itok=pn0EeLu9

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...