Jump to content

Crypt Sermon


Angelystor

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Lo and behold, for the novi bogovi epik dum metala are upon nas.

Kao sto se pomenulo, nije lako prejebati Garden ali ovaj album je uradio to. Uporedio bih celu pricu sa Candlemass ali ne ovim izandjalim reunion kurcem vec gladnim Candlemass iz osamdesetih, znaci bend je na vatri, pun inspiracije, sirov, nema greske ni u jednom aspektu. Pevac mi je nesto dobio neki grit u glasu, mozda je dosta pusio i pio izmedju dva albuma ali dobro mu stoji. Nema lose trake ali mozda su mi najbolji zavrsetak u vidu naslovnice, Christ is dead... hell, ma nema svrhe izdvajati nista.

Sve u svemu kao sto je dospodin iznad naveo jedan od vrhunaca godine, samo jos nama dvojici da stigne paketic i eto miline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar je album, slusao sam ga bar 10 puta, ali sam ocekivao da ce staviti neki svoj licni pecat na muziku sa ovim albumom, ali to nisu uradili. 

koliko god da je sve lepo odsvirano i napisano, opet svaki riff i melodija zvuci kao da si vec negde cuo. 

Dobar album, ali se nikad nece desiti momenat u zivotu gde budem zeleo da slusam ovakav zvuk i da mi padne na pamet da pustim CS umesto Solitude Aeturnusa, recimo. 

cak mi je i prosli Sorcerer dosta bolji od ovog. samo sto su matori i nisu ameri pa ih ne podrzava hajp masina. 

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Meni jedino može da se desi da kad pustim SA se nadovežem sa CS. Ne vidim problem, što kaže Sloba, šta imamo kvalitetno od ovakvog dooma danas?

I kamo lepe sreće da ovo ima neki zdravi hajp, smrdi mi na još jedan američki bend koji će da svira po podrumima u San Francisku i u Atini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 11/8/2019 at 4:55 PM, Grobodan said:

Sorcerer je upeglaniji ipak malo, ovo mi dosta garaznije i sirovije.

 

 

pa da, ali opet je isti zanr. samo sto je eto Sorcerer uspeo da dodje do svog licnog pecata tako sto kombinuju trad epid doom sa nekim fancy headless cross smekom.

nije nesto sto nisi cuo nikad ranije, ali bar postoji neki twist. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...