Jump to content

Upcoming movies 2016. i vesti iz sveta filma


VoivodBG

Recommended Posts

Btw:

 

 

Koj kur da Durotan umre tako brzo!? Zar on nije bre ziveo jos dosta godina, predvodio svoj klan pa tek posle Orgrimar preuzeo vodjstvo?

 

 

 

mnogo toga je izostavljeno u odnosu na priču, ali je to bilo i za očekivati, pošto previše stvari ima

 

ja jedva čekam sledeće nastavke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabio Warcraft. Mada bih bas voleo da cujem utiske nekoga ko nije igrao igre, jbg ipak smo mi ciljana publika za film. :haha: Sad se cekaju nastavci za ovo i potencijalni Starcraft filmovi.

 

Cak ni gluma nije bila toliko losa. Ako se izuzme par likova kao sto su Khadgar ili Lotharov sin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha, murloc call je bio dobar easter egg xD Jos jedna do jaja ideja bi bila da ekranizuju Warcraft: War of the Ancients prequels, tu tek ima materijala za jebade kol'ko ocete, od Malfuriona, Sargerasa, Ilidana pa sve do svih finesa Burning Legion-a. Ah, previse mastam cini mi se, mog'o bi d' obrnem W3 i Frozen Throne kampanju da me mine zelja xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakve pande, zajebi tu priču

totalno nepotreban dodatak Warcraftu

 

Hahahaha, murloc call je bio dobar easter egg xD Jos jedna do jaja ideja bi bila da ekranizuju Warcraft: War of the Ancients prequels, tu tek ima materijala za jebade kol'ko ocete, od Malfuriona, Sargerasa, Ilidana pa sve do svih finesa Burning Legion-a. Ah, previse mastam cini mi se, mog'o bi d' obrnem W3 i Frozen Throne kampanju da me mine zelja xD

 

to da budu neki spin-offovi ili fan fiction fazoni, kao što Star Wars sada izbacuje ovo novo govno

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kad je Mediv rekao "I feel... restored"...? :haha:

 

Vrisnuo sam od smeha, a u sali mrtva tišina. Slična situacija kao za "Deadpool", najbolje fore ljudi nisu ispratili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle sam čuo nekog momka kako priča sa društvom i kaže da su se u filmu mnogo razbacivali pojmovima nepoznatim ljudima koji nisu gejmeri, naveo je Kirin Tor. Možeš da ne znaš šta je Kirin Tor, ali je iz konteksta sa samog početka filma jasno otprilike šta je u pitanju, mislim i da je cilj da ostave gomilu stvari spomenutu ili nedorečenu, da bi posle mogli da razrađuju i spajaju delove priče. Osim toga, ova franšiza je odavno deo pop kulture, potpuno je logićno da su za neke stvari čuli i oni koji se ne bave igrama.

 

Bilo je nekih gadnih propusta u animaciji, u pitanju su trenuci. Recimo, kada orkovsko govno smrska vrat token crnom liku, tačno nema prelaza između snimka lica i animacije mrtve glave, kao loš stop motion trenutak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah sinoc WC. Prilicno odusevljen jer nisam ocekivao da me drži skoncentrisanog jer je realno cela ta priča oko First War-a i to meni jedan od najsmornijih delova lore-a.

Mali minus na muziku jer su mogli da se potrude da to liči na nešto, sve ostalo sasvim pristojno.

Ja se iskreno nadam Legionu i Kiljaedenu i Kaelu i naravno Ilidanu. Bilo bi lepo videti šta CGI može da odradi od njih. A i lore mi je bolji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...