Jump to content

Obuća i odeća (WTFashion)


Zen

Recommended Posts

Uzeo ove.Smara ova pidar boja.Kad se setim dileme koju sam imao kao klinac,Nike Air Max ili Reebok Pump.Tad sam pazario Nike.I sad sam imao slicnu situaciju.Hteo sam da pazarim neki Air Max,ali kod nas bas deru sa cenama.Slucajno naletim na ove i kupim svoje prve Pump patike.

MD_0000096808_178492_09.jpg?201405152042

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crni armatura, sta je ovo?

Retro Reebok pump running dual.Tuga je sto je originalni model imao normalnu kombinaciju boja,a ovi novi su svi uzasni.Kod nas sam nasao samo ovu kombinaciju.Ova pidar boja se i ne vidi toliko kad obujes patike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu prevelike razlike u cenama Maksa

 

gledam baš na sajtu Najkija, neki model koji kod nas košta 24.000 dinara je tamo donedavno bio 190$, što je oko 20.500 dinara

sad su spuštene na 150$, ali to je sniženje

 

Footlocker uglavnom ima tu cenu 190$ za nove modele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Footlocker je uvek bio dranje,slicno nasim prodavnicama.Maksimalne cene,popust jednom u 100 godina.Macys je monogo povoljniji I cesce ima snizenja.Da ne pricam o online prodajama,tu Air Max moze da se nadje za normalnu kintu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

m da ali kada je u Americi snizenje, onda svasta moze da se nadje i za 40 dolara, tako je ortak nakupovao patika kad je bio u La, cak je neke kozne najke pazario za 20$ na rasprodaji

 

a kod nas ce takva rasprodaja biti nikad, mogu sa 24 000 da spuste eventualnio na 23699

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije baš tako

 

ja i dalje nosim trenerku koju sam u Najkijevom autletu kupio za hiljadu dinara (komplet gornji i donji deo, samo što sam donji posle prodao dalje)

burazer istog dana kupio duks tamo za 300 dinara, XXL veličina im stajala dugo

 

ima često dobrih sniženja, samo što treba pratiti stalno i što malo veličina bude u ponudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...