Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Glaso za Radula (osim na lokalu ,tu sam za jednog lika iz Nove stranke) ,ćale isto ,ubedio sam i sestru da pođe ,sve zaokružila kako sam joj reko :bigblue: kevu mrzelo da se cima ,pre neki dan mi rekla da je za Šešelja :haha: vole ljudi tu njegovu hejtersko-ratobornu retoriku ,pa to ti je

 

http://www.youtube.com/watch?v=fyjn-QjDf5o

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moja drugarica sa faksa, devojka jako pametna i obrazovana (ne mislim na faks, nego opšta kultura) glasa za Šešelja jer ga gotivi

Ne znam zašto postoji predrasuda o radikalima kao nekim matorim nepismenim alkosima kad to nije tako

 

Kad su to samo ljudi koji ništa nisu videli i ništa pametno radili?

Edited by Dead Man Drinking
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ne znam zašto postoji predrasuda o radikalima kao nekim matorim nepismenim alkosima kad to nije tako

Da ne mora biti baš tako, ali i može.

Prošle godine u ovo doba radio sam u nekoj vukojebini od sela, Bog rekao laku noć, Karađorđevo se zove (ne ono poznatije Slobino i Franjino), dosta ulica smo tamo radili, asfaltirali, u jednoj od njih na kraju je živela neka budala sa ratišta, na čardaku zastava radikala, pretio je da će uzorati asfalt ako asfaltiramo ispred njegov kuće, koja je na kraju ulice. Na kraju i nije došao asfalt do njegove kuće, jer tobože ne želi put koju finansira SNS. Bolid na kvadrat, vikao na glas da voli više Šešelja nego rođenog sina...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DMD

Pa u principu da

Al ne znam što je prosečan glasač DJB student govno bolji nego prosečno studentsko govno radikal

Pošto sw kaže da je ta omladina retardirana i tako to :D

Skoro svi naši studenti su, aj da budem korektan, idiJoti. Bez obzira na to za koga glasaju. Ali da neko stvarno misli da je to što radikali lupaju zapravo dobro i pametno, to je već sledeći nivo

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboravih ovaj podatak: komisijama je stiglo obaveštenje da se ovog puta važe listići na kojima je zaokružen neki broj i nešto ispod dopisano - dakle sad se prihvata svaki ižvrljani papir, samo ako je jedno ime zaokruženo uz sve to

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboravih ovaj podatak: komisijama je stiglo obaveštenje da se ovog puta važe listići na kojima je zaokružen neki broj i nešto ispod dopisano - dakle sad se prihvata svaki ižvrljani papir, samo ako je jedno ime zaokruženo uz sve to

 

To bi znacilo da bi sami mogli da zaokruze na nevazecim listicima sta im se prohte, a to mi je malo cudno (premda imaju kao ovi koji paze na regularnost, tvrt vrd prt).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...