Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja bih zapocinjao svako obracanje sa "pre nego sto zavrsite u zatvoru da vam kazem..." i takva sranja. teranje u kurac redovno.

 

са фекалијама се не може друкчије полемисати.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

super bi prošao u skupštini i medijima

 

kako bih prosao - ne zavisi od toga da li pickaram nego od toga da li sam na vlasti ili ne.

 

a sto se tice prodjebkod biraca, bolje psovanje i nepristojnost nego biti dosadan smarac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, kod onih koji su već glasali za tebe

ne i kod većine kojoj pokušavaš da otvoriš oči

 

posebno ne ako pričaš tri minuta o nepristojnosti vladajuće stranke, a onda to završiš sa: "ma terajte se u kurac" haha

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ranije mi je ona bila super, samo nisam znao da li je onako "kukavicki pristojna" ili iza toga stoje dobri i jaki stavovi. sad vidim da je tako. :D

vecina upravo to zeli da kaze sns-u sto im je ona rekla.

 

ne verujem da pristojnost moze da "otvori oci" ljudima. teranje u kurac ima veci potencijal. lakse je za razumevanje. ;)

 

 

elem, https://twitter.com/...997890564128768

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oterala ih na pravo mesto, a Kuruz se tu nešto zgražava. Pričamo neke gluposti, komentarišemo Radula i DJB i svi su loši, a bolesnici i govna nam rastržu ovu bedu od državice i sjebavaju živote. Siluju mi inteligenciju, logiku, taj neki iole zdrav razum. A svi glume neke razočarane birače, kao nemaju alternativu. Mojne se zajebavamo bre!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se čini da bi Sale Prangija hteo celu opoziciju za BG, da se Jeremaja slaže ali da Radule neće ako tu treba da budu Bota, Đilas i Šule. Tako da vidim dve opcije

1. Skupiće se oni koji nikad nisu bili na vlasti (uslovno), odnosno PSG, DJB, Narodna Stranka i ko još bude hteo

2. Skupiće se svi osim DJB-a

 

U prvom slučaju, mislim da bi ovaj blok uzeo bar 30-40%. Da li je to dovoljno, ne znam. U drugom slučaju bi taj blok takođe uzeo dobar procenat, možda i veći, ali DJB bi sigurno uzeo preko 5%. Za njih je najgori scenario da svako ide za sebe i da bude 20 lista.

 

A na temu doseljavanja

https://pokretslobodnih.rs/novosti/vesti/vlast-vestacki-naseljava-birace-u-beograd

Mogli bismo i mi opozicionari da počnemo da se prijavljujemo kod prijatelja i rođaka, ako ništa drugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ako prakticno pogledas, ti si u pravu.

ja se samo nadam dok nazirem neku mogucnost za sledecu generaciju, nasa generacija je izgubila trku.

 

---

 

ovaj intervju vredi procitati, i ako je prilicno kompjuteraski. najpoznatiji hardveras u srbiji je u svojoj 64 godini emigrirao u ameriku, gde planira da dovede i svoje sinove, itd.. pola intervjua je nesto sto bi zanimalo strebere, a druga polovina je bas diretkno objasnjenje ovog sto je SW malopre napisala.

 

http://www.danas.rs/...ićevoj tiraniji

 

(a onda je pogani "danas" izvukao iz konteksta njegove reci i stavio naslov "nazire se kraj vucicu (izmedju redova: podrzite sj/ds)" i ako u sledecoj recenici intervjua govori o tome da je uzrok "sjasi kurta da uzjase murta").

Share this post


Link to post
Share on other sites

onog momenta kad DJB udje u bilo kakvu kombinaciju sa jankovicem - ja za njih vise ne glasam i za srbiju nema nade na horizontu (u ovom momentu).

Šta sad lupaš? Npr. onaj predlog o godini prekretnice je skroz ok, iako bi tu učestvovao bukvalno svako ko je protiv psihopate. Naravno, to niko neće da prihvati, ali ako misliš da i kad psiho ode, DJB može sam da pravi vladu, onda imamo problem. A bolje da koaliciju pravi sa Jankovićem i Jeremiće, nego sa nekim drugim (tj. bilo kim drugim)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ti kapiras da je sj radije izabrao da se "pozicionira kao lider opozicije" nego da spreci da vucic vlada do 2022? samo zato da ne bi delio vlast posle toga.

 

ako ti to ne govori kakav bi bio na vlasti, i ako pored toga ne razumes zasto ga treba gledati kao i svako drugo zlo u poslednjih 30 godina, onda ti ne mogu pomoci.

 

nema tog slucaja u kom cu da glasam za bilo koga ko ce da mi dovede sutanovca, djilasa, dacica, vucica, cicka i slicne likove na scenu. pojavice se novi ljudi, zahvaljujuci ovima imamo vremna do 2022 da sacekamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...