Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On će da sarađuje sa kime bilo da bi ostao predsednik opštine NBG, kao i sada

 

sad sam krenula da to napisem, sta pricate vi ostali gluposti, gori ste od tanjuga

 

Šta su gluposti? On je pričao gluposti, da oće sa SNS pa da neće. Pa valjda je to ''razjasnio'' i u Beogradskom Glasu Razuma, zato je jadno što je posle toga podržao listu Milorada Radulovića, čovek je dete od 40g, kompleksaš

 

Ako misliš da je Tanjug neko merilo za poređenje, pored svog medijskog otpada koji imamo u zemlji, onda treba da proveriš prioritete malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

radule izgubio na tehnikalije

boško zove šešelja na ferku

šapić rekao hoće sns pa onda rekao neće sns

dimon nas poziva da mu podržimo patku ako ne znamo šta bi drugo

masovno poseljavanje beograda profesionalnim degustatorima sendviča

šta ima gospođo nema ništa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dzoniz

 

Ja mislim da je Patka sranje iz razloga sto se nisu odazvali pozivu da se ujedini opozicija koja nije ranije bila na vlasti i zato sto mislim da sami nece predju cenzus, tako da sad kad je vec tako, molim se da predju

 

Ako ga ne predju, udavice 3-4%

 

I onda su definitivno patka

 

Ocaj, 25 izbora od kojih jednocifreni broj prelazi cenzus

 

Bosko je bacio nudge Seselju samo da bi podrzao DJB duelisanje sa Sapicem i da bi maznuo radikalima eventualno jos koji glas, posto su Dveri ionako pokupili SRS ciljnu grupu

 

Skroz mi je naivno da ides sam ako su ti tanke sanse a slazes se 90% sa ostalim normalnim opcijama, zamisli da na listi stoje DJB, Dveri, Patka i Beli, to samo debil ne bi glasao

 

Doduse Beli je mozda bolje da ostane solo jer on animira ove koje 'ne zanima politika' i uopste ne bi glasali ako nemaju tako neku antipoliticku dvorsku ludu medju opcijama, i za njih bi bio minus kad bi se Beli ujedinio sa 'politicarima'... Fantazirao sam o Samo jako, dosta je bilo! listi :)

 

Picke su ispali i ostatak Samo Jako ekipe sto su se povukli iz borbe za Beograd, jer je idiotski da te zanima samo lokal, Bg izbori su prvenstveno prvi korak za skidanje govana kasnije na republickim izborima

 

A generalno mi je plus za svakog ko nije izverziran u vodjenju 'politicke utakmice' i podmuklom zavlacenju drugima

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tada nije izjavljivao da će se povuci ako djilas prizna da mu je zinulo dupe za glasove.

Nebitan lik, svakako.

 

Oglasio se i seselj:

 

Браћо Срби и сестре Српкиње,

Грађани Србије,

Политичко разваљивање Бошка Обрадовића можете уживо да гледате у суботу, 24. фебруара на ТВ „Студио Б" у 21 час, ако Бошкић буде имао храбрости да се појави.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moz tebi i meni bude nebitan al' brojevi i ovi koji se loze na njega govore drugacije jbg

 

Ne pratim pa nisam cuo to Samo Jako nagrdjivanje, ali su oni jos nebitniji od njega sad, s obzirom da ne izlaze na Bg izbore, ne vidim razlog da se oni sad javljaju, a jos manje da ih neko slusa, ako ih zanima samo drzava Mladenovac. Obicne su stetocine ako opanjkavaju Belog sad.

 

Jeste jebena kalkulacija da gledas i paranoises ko je 'trojanski konj', ali ne bih previse zalazio u teorije zavere sad, kad imamo ocigledne lopove, od kojih ce sns i sps da uzmu bar 40%, a DS otpaci 20+.

 

I on je bolid, narocito ako mu je prioritetnije da napada Djilasa nego Vucica...

 

I povratak na Dzonizov post xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kandidat "Patkice" oborio listu Ljubiše Preletačevića Belog

 

 

Šta ćeš sad, crni Dimone? :)

Da ti nisam u koži...

 

mada... Blic je to... možda seru... ;)

 

Pa sta sad cu sad, ne razumem te, kao da nisi procitao sta pricam xD

Patka potvrdili jos jednom to sto pricam da su i oni budale

 

 

Moracu da sedim na sedativima, sto kaze Vudu :D

 

Pre par dana sam slušao onu Belovu patetiku o tome kako je student koji ne može da nađje posao.

Umalo mi suza nije krenula.

 

Bravo, sad si pametan, a ta patetika je dokazala da je nebitan.

A narocito si mi odgovorio na moj gornji elaborat.

 

 

Vrednost #1: Realnost

Vrednost #2: Prioriteti

XD

 

 

Elf mi pakuje da se lozim na Patku, a ti da se lozim na Belog, tako ispade xD

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moram da pratim i da merim svaku rec Prilepku ili bilo kome da bih znao da pored Vucica Patki ne treba prioritet da bude napadanje Belog, a da Belom ne treba da bude prioritet Djilas.

 

Ne treba ni DJBu da bude prioritet Sapic ali su ga napali jer je reko da ce da saradjuje sa SNS, i ako su.

 

To je lepota kod razuma, sto ne moras da znas sve da bi video princip, ne moras da pogledas svaki atom pod mikroskopom da bi znao fiziku.

 

Kao sto si lepo uvideo princip da treba svakoj vlasti pokazati da je smenljiva, tako valjda treba da bude i neki princip da prioritet bude da napadas glavno govno, prihvatis cinjenicu da su ljudi razliciti i da nekad moras da radis i sa onima s kojima se ne slazes u svemu 100% da bi resio veci problem.

 

Ja otvoreno priznajem da pratim uglavnom ovo sto bacite na yum, i nije me sramota da pitam kad nesto ne ispratim, samo debil se lozi da sve zna, a jos veci debil to pokusava da ubedi druge.

 

Ali najlepse je tako da oko sebe da napravis baloncic u kome si ti sebi kralj i da odgovaras na sustinska pitanja time kako je Beli izjavio neku patetiku nevezano za pricu koju smo poceli.

Jbg mozda sam se i ja zajebao da udjem u diskusiju opet s tobom, delovala su tvoja prethodna dva posta kao da moze da se diskutuje razumno.

 

Lepo ce da mi bude kad te nateram da malo razmislis, a ti citaj s pola kurca do tad zidove teksta, nije moranje. Slusaj umesto toga Prilepka kako pljuje Belog i uzivaj dok te Vucic kara u bulju.

 

I ne mora mi priznas da sam te naterao da razmislis ako te je sramota :*

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smešno je to sto si napisao jer prilepak ni po koju cenu neće na pljuje belog, ali se iz njegovog nastupa dosta toga može zakljuciti.

Patetika je trenutak kada ja prestajem da pratim nekoga, bio taj neko vučić, beli ili jankovic. Kod radula toga srećom nema.

Meni kod vas djb zilota smeta sto za svaku glupost djb imate opravdanje. Dosta mi je toga i po twitteru, ali ti ljudi su bar u stranci, pa ih i razumem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, tebi je lakše da mene okarakterišeš kao djb zilota, da bi mogao da me uklopiš u koncept koji ti je već uklesan u glavu, a ja zadnje dve strane otvoreno ''priznajem'' (kao da je ''moj'') gde je Radulović pogrešio

 

Čak nisi morao ni između redova da pročitaš da želim Patki da pređe cenzus, crno na belo (belo na plavo-sivo xD) sam to napisao.

 

A od kako su se rasturili i Bradilko je kačio onomad link do nekih Prilepkovih butthurt izjava, a Prilepak nije Vučićević pa da psuje Belog i hrani ga govnima u javnosti, nego pušta tu suptilnu priču ''iz koje se može zaključiti''. Prilepak je za Belog doktor u svakom slučaju, ali ako neće da učestvuje u Bg izborima ne znam što bih pratio šta on priča, mnogo je :D

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...